Agnieszka Dygant pokazała 11-letniego syna! Cały internet mówi o jego włosach!

Aktorka pokazała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie syna Xawerego. Chłopiec chodzi do czwartej klasy i zachwyca bujną czupryną. Internauci są pod wrażeniem burzy loków Xawerego.

Popularność aktorki

Agnieszka Dygant jest popularną i lubianą aktorką. Swoją popularność zdobyła przed laty, gdy zagrała w serialu komediowym Niania. Popularny serial był emitowany przez stację TVN, przez kilka sezonów i doczekał się też licznych powtórek na szklanym ekranie. Aktorka grała też w serialu Na dobre i na złe czy  Prawo Agaty. Wystąpiła też w takich filmach jak popularne: Listy do M czy Kobiety mafii.

 

Chroni życie prywatne

Aktorka rzadko pokazuje w swoich mediach społecznościowych chwile z życia prywatnego. Jednak ostatnio zdecydowała się pokazać swojego syna, Xawerego. Chłopiec chodzi już do czwartej klasy. Uwagę internautów zwróciła fryzura syna aktorki. Xawery ma 11 lat i bujną czuprynę. Jego włosy zrobiły duże wrażenie na fanach aktorki. Internauci pisali:

Ale ma super Afro, czaaaad.

Niezła czupryna, prawie jak pan Wodecki.

Instagram/ Agnieszka Dygant

Bystry syn

Aktorka zamieściła zdjęcie Xawerego, żeby pochwalić się tym , jak bystry jest jej syn. Agnieszka Dygant napisała:

Czy wiecie ile kręgów szyjnych ma żyrafa? 7 -czyli tyle co człowiek i każdy inny ssak. A wiecie, kto mi o tym powiedział? Xawery. Któregoś dnia, oglądaliśmy film przyrodniczy. Xawi zobaczył zwierzę i ni stąd, ni zowąd zrobił mi mini-wykład. Jak widać nie zawsze można być mądrzejszym od czwartoklasisty…

Jak widać nie tylko mądrość 11-latka robi wrażenie, ale też jego bujna fryzura. Xawery zrobił wrażenie na swojej mamie, ale tez na jej fanów. Takie włosy to dopiero coś!

Zdjęcia: Instagram/Agnieszka Dygant

Facebook/Agnieszka Dygant

Źródło: Instagram/Agnieszka Dygant

 

Komentarze

Komentarze