Agnieszka Kaczorowska jest OBURZONA narzekaniem na macierzyństwo

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Wprost”, Agnieszka Kaczorowska wyraża swoje oburzenie na to, jak kobiety narzekają na macierzyństwo. „No tak, teraz lepiej mówić, jak jest źle i ciężko”- mówi aktorka.

Agnieszka Kaczorowska jest oburzona tym, że obecnie panuje trend na narzekanie na macierzyństwo. Aktorka zauważa, że często o macierzyństwie mówi się w kontekście ogromnych trudów i ograniczeń. Ludzie wolą mówić o negatywnych stronach macierzyństwa, tymczasem narzekanie w mediach społecznościowych na to, jak jest ciężko, do niczego dobrego nie prowadzi– zauważa celebrytka.

 

„Mam nadzieję, że obecny trend na narzekanie kiedyś wreszcie się zmieni”– mówi Kaczorowska w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”.

 

Kaczorowska uwielbia macierzyństwo!

W wywiadzie Agnieszka Kaczorowska wspomina, że jest ogromną fanką macierzyństwa, a ponadto uważa, że po porodzie życie nie staje się trudniejsze, ani bardziej ograniczone. Aktorka ma dość wszechobecnego narzekania i mówienia wyłącznie o trudach macierzyństwa.

 

„Dużo osób pyta mnie, jaki był mój pierwszy poród. Ja mówię, że piękny”– możemy przeczytać w wywiadzie.

 

Kaczorowska uwielbia wyzwania, a do porodu podeszła najwyraźniej zadaniowo.

 

„Poród np. myślałam, że mnie będzie stresował, ale podeszłam do tego, jak do zadania sportowego jadę po złoto!”– chwali się aktorka.

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

Przede wszystkim praca nad sobą

Cały wywiad jest przesiąknięty ogromnym optymizmem i ambicjami życiowymi, co doskonale odzwierciedla naturę Agnieszki. Aktorka podkreśla, że macierzyństwo jest piękne, jednocześnie motywując kobiety do zmiany nastawienia.

 

„Praca nad sobą jest niesamowicie ważna i o tym trzeba głośno trąbić (…). Jeżeli czytasz u kogoś lub od kogoś usłyszysz i nieświadomie przyjmiesz coś za fakt, np. że w ciąży się niemiłosiernie tyje, źle się czujesz, masz wszystko, co najgorsze i jest to tragiczny stan, to potem, gdy chcesz zajść w ciążę, to (…) cię to blokuje.”– czytamy w wywiadzie.

 

W wywiadzie aktorka porusza także temat wszechobecnej krytyki oraz totalnego bratu tolerancyjności dla mężczyzn spełniających się w roli ojca. Warto przeczytać!

 

ZOBACZ TEŻ: Monika Mrozowska promuje CHUSTONOSZENIE. Internautki są zachwycone.

 

Źródło: www.pudelek.pl

Komentarze

Komentarze