Agnieszka Kaczorowska poznała płeć drugiego dziecka !

Aktorka niedawno ogłosiła, że ona i jej mąż oczekują drugiego dziecka. Teraz Kaczorowska zdradza kolejne szczegóły swojej ciąży. Już wie, jakiej płci będzie maluch.

Popularna Mama

Agnieszka Kaczorowska zyskała największą popularność, kiedy wygrała „Taniec z gwiazdami” w 2015 roku. Wcześniej od dziecka występowała w serialu „Klan”. Kaczorowska do dziś gra tam rolę Bożenki. Widzowie mogli obserwować Agnieszkę jak dorasta na ich oczach. Tancerka chętnie dzieli się też swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Trzy lata temu poślubiła tancerza Macieja Pelę. Para stanęła na ślubnym kobiercu po rocznej znajomości. Niemal rok po ślubie para została rodzicami Emilii.

Druga pociecha

Niedawno Agnieszka Kaczorowska ogłosiła w mediach społecznościowych, że po raz drugi zostanie Mamą. Relacjonowała też swój urlop z rodziną na Malediwach. Kaczorowska chciała porządnie wypocząć przed kolejnym etapem ciąży .Aktorka chętnie pokazuje kadry, które dotyczą jej ciąży. Ostatnio zaprezentowała piękną ciążową sesję.

Płeć maluszka

Ostatnio Kaczorowska odwiedziła swojego lekarza, żeby sprawdzić czy ciąża przebiega prawidłowo. Relację z tej wizyty zdała na swoim Instagramie. Fani aktorki dopytywali się jakiej płci będzie dziecko. Spekulowali, że pewnie będzie chłopiec. Dywagacjom nie było końca. Jednak Kaczorowska nie ujawniła szczegółów. To na razie zostawia dla siebie i swoich bliskich.

źródło: Fakt.pl

zdjęcie: Agnieszka Kaczorowska-Pela/Facebook

Komentarze

Komentarze