Agnieszka Radwańska z SYNKIEM na KORCIE TENISOWYM! Rośnie sportowiec?!

Agnieszka Radwańska w swoich mediach społecznościowych podzieliła się niezwykłym zdjęciem. Tenisistka pozuje ze swoim synkiem Jakubem na korcie tenisowym. Czy maluch pójdzie w ślady Mamy?

Szczęśliwa Mama

Agnieszka Radwańska była jedną z najlepszych światowych rakiet. Tenisistka zakończyła swoją karierę sportową cztery lata temu. Decyzja ta zbiegła się ze ślubem tenisistki. Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta. Trzy lata po zaślubinach para doczekała się synka. Jakub ma już półtora roku. Agnieszka Radwańska poświęca się życiu rodzinnemu oraz macierzyństwu. Widać, że życie domowe bardzo służy „emerytowanej” tenisistce.

Życie na korcie

Mimo zakończenia kariery sportowej Agnieszka Radwańska nie zrezygnowała ze sportowej aktywności. Sport był przez wiele lat codziennością Radwańskiej. Swoje treningi gwiazda tenisa rozpoczęła jeszcze jako dziecko. Jej każdy dzień wypełniony był intensywnymi treningami i ciężką pracą. Ta przynosiła znakomite efekty. Agnieszka Radwańska śmiało sięgała po kolejne sportowe laury. Była niekwestionowaną gwiazdą. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Gali mówiła:

Czuję, że w końcu mam jakieś życie. Bo sportowcy mają go bardzo mało. To harówa, rutyna, a nawet monotonia. Teraz doświadczam normalności.

Jaka Mama, taki syn

Agnieszka Radwańska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem. Tenisistka jest na korcie ze swoim synkiem Jakubem. Malec wpatruje się w swoją Mamę, która trzyma w dłoni rakietę tenisową. Czy mały Jakub pójdzie w ślady swojej znanej Mamy? Radwańska zdjęcie z synkiem opatrzyła takim oto komentarzem:

Niedługo sobie pogramy.

Facebook/ Agnieszka Radwańska

Wpis wywołał liczne komentarze fanów. Pisali:

Piękna chwila. Synek jest na korcie i to jaki zadowolony.

Myślę, że z takimi genami to będzie godny przeciwnik dla pani.

Źródło: Facebook/ Agnieszka Radwańska

Zdjęcia: Facebook/ Agnieszka Radwańska

Komentarze

Komentarze