Agnieszka Sienkiewicz pokazała twarz córeczki! Cała mama?

Agnieszka Sienkiewicz 36-letnia aktorka znana m.in. z serialu „Przyjaciółki” jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Publikuje bowiem bardzo dużo zdjęć w różnych okolicznościach. Nie sposób jednak dopatrzeć się na fotografiach twarzy jej córek: 5-letniej Zofii i 2-letniej Marii.

Ostatnio jednak mieliśmy możliwość oglądać twarz jej pięknych córek. Stało się to za sprawą zdjęcia zrobionego w towarzystwie aktorki Moniki Mrozowskiej oraz prezenterki Katarzyny Burzyńskiej-Sychowicz. Wybrały się one bowiem wraz ze swoimi dziećmi na piknik. Tę chwilę uwiecznioną na fotografii zamieściła w swoim poście Monika Mrozowska, podpisując następująco zdjęcie:

Instagram vs rzeczywistość … 😅 I tyle na dziś, bo padam ze zmęczenia, a tu jeszcze PIT czeka 😂🙈 Dziewczyny! @katarzyna_burzynska_sychowicz @agnieszka_sienkiewicz_official dzięki za super spacer i piknik 😘❤️
Foto: Jadziunia ❤️
#matki #mothers #motherhood #ilezmieścisz #dowózeczka 🤪

Źródło: https:// www.instagram.com/monikakingamrozowska/?hl=pl

Agnieszka, znana z niepublikowania zdjęć swoich córeczek zaskoczyła swoich obserwatorów jeszcze bardziej. A to za sprawą tego, że tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie 2-letniej córeczki, którą trzyma w objęciach artystka. Jak sama napisała: „Dziś Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci!!!! Ostatnio przeczytałam piękne zdanie:
„Nikt nie może zrobić wszystkiego ale każdy może zrobić coś”. Pod postem artystki zawrzało, bowiem posypały się komentarze nie tylko na temat obchodzonego dnia, gdzie obserwatorzy słusznie zauważyli, że Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci powinien być obchodzony codziennie. Wyrazili również opinię na temat Marysi, podkreślając jej wyjątkową urodę.

Źródło: https://www. instagram.com/ agnieszka_sienkiewicz_official/?hl=pl

My również gratulujemy ślicznej córeczki. Jak na nasze „oko” jest ona bardzo podobna do Agnieszki. Może również i w sferze zawodowej pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką. Kto wie.

Źródło:  https:// www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/?hl=pl

Źródło: https:// www. instagram.com/monikakingamrozowska/?hl=pl

Komentarze

Komentarze