Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś ZOSTALI RODZICAMI! Ujawnili IMIĘ maluszka!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczeni rodzice zamieścili w sieci zdjęcia swojego synka i zdradzili, jak malec będzie miał na imię. Fotografie  rozczulają, a Agnieszka i Robert pękają z dumy.

Ciąża w sieci

Agnieszka Włodarczyk na bieżąco informowała fanów o swojej ciąży w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Aktorka i sportowiec spędzali czas w Indonezji, ale zdecydowali się na szybszy powrót do kraju. Od tej pory aktorka dzieliła się ze swoimi obserwatorami informacjami na temat swojego stanu, samopoczucia czy obaw związanych z ciążą. Agnieszka i Robert stali się obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Z niecierpliwością czekali na narodziny maluszka.

https://www.instagram.com/p/CRCA9jAnbvg/?utm_source=ig_embed

Syn!

Synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia przyszedł na świat wczoraj, 7 lipca przed godziną 9 rano. Szczęśliwi rodzice podzielili się wyjątkowymi fotografiami chłopczyka wprost ze szpitala. Aktorka ujawniła imię maluszka. Synek będzie nosił imię Milan. Również Robert Karaś w swoich mediach społecznościowych nie szczędził fotografii z narodzin syna. Dumnym rodzicom gratulujemy narodzin synka. Niech maluszek zdrowo rośnie i się rozwija. Wszystkiego najlepszego!

https://www.instagram.com/p/CRCA9jAnbvg/?utm_source=ig_embed

Źródło: Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Zdjęcia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk; Instagram/Robert Karaś

Komentarze

Komentarze