Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie: „Wiele rzeczy robię intuicyjnie”

Agnieszka Włodarczyk jest wzorem do naśladowania dla wielu matek, ponieważ bez koloryzowania pokazuje, jak na prawdę wygląda macierzyństwo. Ostatnio na Instagramie zapytała swoje fanki, czy ich wyobrażenie na temat macierzyństwa różniło się od tego, z czym teraz mają do czynienia.

Agnieszka Włodarczyk została mamą w dość późnym wieku i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, dlatego też jest wzorem do naśladowania dla wielu matek po czterdziestce.

Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 41 lat. Syn Milan przyszedł na świat w lipcu 2021 roku i jest owocem miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, który jest znanym triathlonistą. Para tworzy związek od 2020 roku.

Wcześniej aktorce nie udało się założyć rodziny, mimo, że była w kilku wieloletnich związkach. Agnieszka była w 4- letnim związku z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie w aż 9- letnim związku z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Później Agnieszka związała się z aktorem Mikołajem Krawczykiem, z którym była przez 4 lata. Obecny związek z triathlonistą Robertem Karasiem trwa zaledwie 2 lata, w ciągu których Agnieszka w końcu została mamą.

Mały Milan jest długo wyczekiwanym dzieckiem, tak więc Agnieszka realizuje się w roli matki, dzieląc się doświadczeniami ze swoimi fankami.

Ostatnio na Instagramie zapytała swoje fanki, czy ich wyobrażenie na temat macierzyństwa różniło się od tego, z czym teraz mają do czynienia.

 

„Wiele rzeczy robię intuicyjnie”

Agnieszka Włodarczyk postanowiła zapytać fanki, jak wyobrażały sobie macierzyństwo zanim urodziły dziecko:

 

„Czy Wasze wyobrażenie o tym jak będzie wyglądało życie z dzieckiem różniło się od tego co spotyka Was na co dzień?
Ja myślałam, że będzie trudniej, że nie ogarnę tego wszystkiego o czym trzeba pamiętać. Okazało się, że wiele rzeczy robię intuicyjnie. Nie muszę być perfekcyjna, wystarczy, że się staram być najlepszą wersją siebie.

 

Z wpisu aktorki wynika, że jest mile zaskoczona macierzyństwem. Opieka nad dzieckiem nie sprawia jej tak wielkich trudności, jak się spodziewała. Okazuje się, że wiele rzeczy robi intuicyjnie. To z pewnością doda odwagi wielu przyszłym mamom.

Agnieszka napisała też coś bardzo ważnego- że nie musi być perfekcyjna. Według niej najważniejsze jest, aby starać się być najlepszą wersją samej siebie.

To bardzo mądre i dojrzałe podejście. Wiadomo przecież, że dla dziecka jego mama zawsze jest najlepsza i niezastąpiona.

 

Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

 

Pod postem pojawiły się komentarze, w których fanki dzielą się swoimi obawami i doświadczeniami z wiązanymi z macierzyństwem:

 

„Ja nie sądziłam, że tak bardzo można kogoś kochać. No i tak martwić się o niego.. 🙂”

„Bycie mama to ciężka rola 😍rola życia ❤️❤️”

„Dokładnie takie same mam odczucie. Reszta jest super mimo trudów. ❤️❤️😍😍”

„Mam tak samo, myślałam, że będzie ciężko, że ten połóg będzie ciężki ale jakoś dałam radę💪 już jesteśmy razem miesiąc ❤️”

 

A Wy jakie mieliście wyobrażenia na temat macierzyństwa? Czy Wasze obawy się sprawdziły?

 

ZOBACZ TEŻ: „Dwie kreski mimo szczepienia”. Michał Żebrowski zostanie ojcem po raz czwarty!

 

Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

 

Komentarze

Komentarze