Agnieszka Włodarczyk pokazała BRZUCH PO CIĄŻY. Będziesz w szoku!

Wygląd brzucha po porodzie spędza sen z powiek wielu młodym mamom. Jest przyczyną kompleksów, a nawet depresji, ponieważ media społecznościowe kreują idealny obraz matek. Agnieszka Włodarczyk postanowiła się wyłamać i pokazała, że wcale tak idealnie nie jest. Zobaczcie!

Cztery tygodnie temu Agnieszka Włodarczyk, wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem, powitała na świecie swojego synka, Milana. Aktorka jest znana z tego, że nigdy nie ukrywała tego, jakie trudy niesie ze sobą ciąża, poród oraz wczesne macierzyństwo. Nigdy nie koloryzowała rzeczywistości, a na dodatek zdjęcia, które zamieszczała w mediach społecznościowych, były pozbawione retuszu. Dzięki temu zaskarbiła sobie sympatię wielu kobiet.

Jak wygląda brzuch Agnieszki Włodarczyk po porodzie?

Agnieszka Włodarczyk, jak zwykle zamieściła na swoim Instagramie post przepełniony realizmem. Ty razem zamieściła zdjęcie zrobione w sklepowej przymierzalni, na którym widać, jak wygląda jej brzuch 4 tygodnie po porodzie. Jak widać, aktorka jest pozbawiona kompleksów i nie ma problemów z komentowaniem swojego wyglądu.

 

„Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch:)”– napisała Agnieszka Włodarczyk pod zdjęciem.

 

Miała na sobie biały top, który odsłaniał brzuch. Stwierdziła jednak, że to nie jest jeszcze odpowiedni czas na taki strój.

 

„Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie 😅”– stwierdziła z uśmiechem Agnieszka.

 

Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficjal/

 

Fanki w komentarzach były pełne podziwu dla aktorki za jej szczerość i prawdziwość. Kobiety pisały, że one też potrzebowały sporo czasu, aby przywrócić wygląd ich brzucha do stanu sprzed ciąży.

A jak wyglądał wasz brzuch po porodzie?

 

 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień: „ciąża i poród to był koszmar!”

 

Źródło: www.zdrowie.parenting.pl

Komentarze

Komentarze