Agnieszka Włodarczyk POKAZAŁA CHŁOPAKA! Ale przystojniak! (ZDJĘCIA!)

Agnieszka Włodarczyk ma od niedawna nowego chłopaka, co przez dłuższy czas starała się utrzymać w tajemnicy. Aż do teraz! Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się zdjęcia z tajemniczym brunetem o imieniu Robert. Kim jest chłopak gwiazdy?

Nieudane związki Agnieszki

Agnieszka Włodarczyk ma na koncie kilka nieudanych związków, między innymi z Mikołajem Krawczykiem, z którym łączącą ich relację Agnieszka nazwała „iluzją”…

„Związek, który miał być na zawsze, okazał się perfekcyjną iluzją” – powiedziała aktorka.

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk zrobiła sobie TEN zabieg! Fani są przerażeni!

Okazuje się, że aktor najzwyczajniej w świecie nie chciał mieć z nią dzieci…

„Ostatni związek, czteroletni, to czas, gdy zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale nie wyszło… Życie w związku mi odpowiada. Pewnie dlatego po ostatnim rozstaniu z trudem zaakceptowałam, że zostałam sama. Czułam pustkę. Brakowało mi tego, do czego byłam przyzwyczajona: bliskiej osoby dzielącej ze mną dobre i złe chwile, do której mogłabym się przytulić i przy niej zasnąć, która po prostu jest i akceptuje mnie w pełni. Teraz uczę się życia w pojedynkę. I uwierz, że odkrywam coraz więcej jego zalet” – powiedziała w 2017 roku w wywiadzie dla „Gali”.

„Miałam kilka faz związanych z posiadaniem dziecka. Nie zdecydowałam się na nie, bo nie zrobiłabym tego tylko dla siebie. Chyba jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego kandydata” – śmiała się.

chłopaka
IG

Spotyka się z Robertem Karasiem

Okazuje się, że aktorka wpadła już w sidła nowej miłości i spotyka się od jakiegoś czasu ze znanym sportowcem Robertem Karasiem. Karaś to triathlonista. Mistrz i rekordzista świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku, rekordzista Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku. Jest młodszy od Agnieszki o osiem lat.

Pasują do siebie?

Źródło: Gala, Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze