Agnieszka Włodarczyk reklamując deskę do prasownia, zdradziła płeć dziecka !

Aktorka w swoich mediach społecznościowych napisała chyba o jedno słowo za dużo. Możemy się domyślić, jakiej płci będzie jej pociecha.

Szczęśliwa Mama

Na początku roku Agnieszka Włodarczyk obwieściła, że razem ze swoim partnerem, Robertem Karasiem, spodziewają się pierwszego maluszka. Aktorka wiele tygodni przebywała na rajskich wakacjach w Indonezji. Chętnie pokazywała egzotyczne chwile w swoich mediach społecznościowych. Dzieliła się swoim szczęściem i miłością do Roberta Karasia.

Nagły powrót

Aktorka nagle zdecydowała się wrócić do kraju. Po pewnym czasie oznajmiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W kraju nie czuła się najlepiej. Tęskniła za Indonezją i tamtejszym podejściem do ciężarnych kobiet. W Polsce z partnerem zachorowała na koronawirusa. Teraz przez przypadek powiedziała trochę za dużo o swoim maleństwie…

Jaka płeć ?

Agnieszka Włodarczyk przy okazji reklamowanie deski do prasowania, zdradziła płeć swojej pociechy. Na Instagramie napisała, że korzystając z tego, że nie pracuje a teatry są pozamykane, chce się perfekcyjnie przygotować do narodzin dziecka.

Jednak kiedy w najbliższej przyszłości ma się pojawić na świecie Twój mały słodki „klonik” zmienia się optyka. Chcesz przygotować się perfekcyjnie do tego momentu, a przynajmniej na tyle, żeby być z siebie zadowoloną”.– napisała

Klonik” to zapewne dziewczynka ! Aktorka tym samym wyjawiła płeć maluszka. Przyszłej Mamie gratulujemy córeczki !

źródło: kozaczek.pl

zdjęcie: Agnieszka Włodarczyk/Facebook

Komentarze

Komentarze