Agnieszka Włodarczyk uczy synka pływać! Mina chłopca mówi wszystko!

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem oraz synkiem Milanem, przebywają w Dubaju. Malec zaczął pływać pod okiem swojego taty. Mina chłopca mówi wszystko.

Egzotyczne wojaże

Agnieszka Włodarczyk i jej bliscy przenieśli się do Dubaju. Aktorka nie do końca przekonana jest do tego miejsce, ale na razie poznaje miejsce, w którym przyszło jej mieszkać z partnerem i synkiem Milanem. Włodarczyk napisała w swoich mediach społecznościowych:

Nigdy nie marzyłam o wycieczce do Dubaju. Kojarzył mi się głównie z drapaczami chmur, przepychem, betonem, piachem, ropą naftową, no i z tym o czym jest ostatni film Marysi Sadowskiej. Wolałam kierunki, gdzie królowała bujna roślinność, a ceny wynajmu apartamentu czy czegokolwiek, nie przyprawiały o zawrót głowy.

Aktorka dalej wyjaśniała:

Tutaj jest trochę inaczej, ale ze względu na to, że spędzimy tu trochę czasu, chciałabym odczarować to miejsce w mojej głowie.

Milan w basenie

Aktorka pochwaliła się zdjęciem swojego synka Milana. Maluch kąpał się w basenie wspólnie ze swoim tatą. Jednak nauka pływanie chyba nie do końca przypadła półrocznemu chłopcu do gustu. Minę ma niezbyt szczęśliwą. Zobaczcie jak prezentuje się synek Agnieszki Włodarczyk ze swoim tatą.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Podobne zdjęcie zamieścił też partner aktorki- Robert Karaś. Na innym ujęciu mały Milan wydaje się bardziej zadowolony ze wspólnej kąpieli z tatą. Czy odziedziczy po ojcu talent do sportu?

Instagram/ Robert Karaś

 

Źródło: Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Zdjęcia: Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Instagram/ Robert Karaś

 

Komentarze

Komentarze