Agnieszka Woźniak-Starak jest SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANA! Kim jest jej ukochany?!

Agnieszka Woźniak-Starak po stracie męża i żałobie w końcu odzyskała upragniony spokój. Wraz z nim przyszła też nowa miłość. Nowy partner dziennikarki jest znanym warszawskim restauratorem.

Strata męża

Agnieszka Woźniak-Starak została wdową w 2019 roku. Gwiazda TVN wówczas zniknęła z mediów. Dopiero w zeszłym roku Woźniak -Starak zdecydowała się na powrót do zawodowych obowiązków. Wspólnie z Ewą Drzyzgą prowadzi program Dzień dobry TVN. Od jakiegoś czasu można zauważyć, że Agnieszka Woźniak-Starak jest wyraźnie zadowolona z życia. Prezenterka promienieje i tryska energią.

Nowa miłość

Okazuje się, że za przemianą gwiazdy TVN stoi nowa miłość. Niektóre media publikowały zdjęcia dziennikarki z tajemniczym mężczyzną. Para spotykała się w restauracji czy chodziła na spacery. Niektóre portale informowały, że mężczyzna jest związany ze stacją TVN. Jednak to nie jest prawdę. Okazuje się, że partner Agnieszki Woźniak-Starak jest znanym warszawskim restauratorem. Nowy przyjaciel dziennikarki jest właścicielem kilku modnych lokali w stolicy. Agnieszka związana jest z nim od ponad roku. Przedstawiła mężczyznę swoim byłym  teściom. Jak donosi portal Pudelek teściowie byli zadowoleni, ze Agnieszka zaczyna układać sobie życie po stracie męża. Gwiazda TVN wciąż utrzymuje z rodzicami męża serdeczne relacje.

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Agnieszka Szulim

Komentarze

Komentarze