Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co nosi w kosmetyczce! Jej zawartość SZOKUJE!

Agnieszka Woźniak-Starak, to obecnie prowadząca popularny program śniadaniowy –  „Dzień dobry TVN”. Wcześniej już miała możliwość wykazać się jako prezenterka w innych projektach. Agnieszka to nie tylko prawdziwa weteranka w show biznesie, ale też ikona niekwestionowanego stylu.

Agnieszka tam, gdzie się pojawi, to wzbudza duże zainteresowanie ze strony fanów. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać m.in. na rogu Hożej i Marszałkowskiej pod studiem z divą Beatą Kozidrak. Obie kobiety wyglądały obłędnie, jednak to wdowa po Staraku zdecydowanie lepiej wypadła w tym starciu.

Jak sama przyznaje jej fani często pytają się o rzeczy, które ma na sobie. Co prawda zdarza się jej sięgnąć po rzeczy z sieciówek, które są w zasięgu większości ludzi. Jednak te stylizacje uzupełnia dość wyszukanymi dodatkami, prawdziwymi „perełkami”. Niedawno mogliśmy nie tylko podziwiać stylizacje, ale też nawet zajrzeć do samej kosmetyczki.

Mianowicie Agnieszka zareagowała na liczne pytania ze strony fanów, co opatrzyła to komentarzem:

Czasem pytacie, jaki miałam kolor szminki, well… Zazwyczaj pięć różnych.

Do wpisu dodała także płaczącą ze śmiechu emotkę.  Jak widzimy trudno domyślić się, jaki kolor dominuje na ustach Agnieszki, jednak mamy nadzieję, że robiąc mix z pokazanych szminek uda nam się chociaż trochę oddać barwę celebrytki.

W naszej opinii Agnieszka jest wyjątkowo piękną osobą. Nie potrzebuje zatem aż tylu kosmetyków. Z całą pewnością wystarczyłyby jej dwie szminki. Mimo tego, zazdrościmy jednak dużego „arsenału”, bowiem każda kobieta marzy o takiej kolekcji. Podobnie, jak butów, tak i szminek nigdy za wiele.

Zgadzacie się z tym? Pochwalcie się swoimi kosmetykami, jesteśmy ciekawi co macie w kosmetyczkach, niekoniecznie tych podręcznych.

Źródło: Instagram/ Agnieszka Woźniak-Starak

 

Źródło: Instagram/ Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Komentarze