Agnieszka Woźniak-Starak POPROWADZI “Dzień dobry TVN”! Wiemy Z KIM!

W mediach pojawiła się ostatnio szokująca informacja mówiąca o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak ma zastąpić Kingę Rusin w “Dzień Dobry TVN”. Z kim miałaby poprowadzić poranny program stacji?

Odejście Kingi Rusin

Jakiś czas temu Piotr Kraśko postanowił odejść z popularnej śniadaniówki TVN. W jego ślady właśnie poszła Kinga Rusin. Kto zastąpi ją w programie? Wiele wskazuje, że tą osobą będzie nikt inny, jak Agnieszka Woźniak-Starak. Z kim miałaby poprowadzić program?

Od września zaczyna pracę w “DDTVN”

Już za dwa tygodnie, wraz z nadejściem września, na kanapie “DDTVN” zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Producenci show wierzą, że przyciągnie ona przed ekrany telewizorów tłumy.

“Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji”– czytamy w serwisie Plejada.

Czytaj też: To cacko kosztowało fortunę! Zobacz, czym jeździ po mieście Agnieszka Woźniak-Starak!

Starak
IG

Kto będzie jej partnerować w programie?

Wszyscy zadają sobie teraz pytanie z kim Agnieszka będzie prowadzić poranny program. I tu pojawia się kilka sławnych nazwisk. Jedną z osób, które są brane pod uwagę jest przyjaciel prezenterki – Piotr Kędzierski.

“Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze była brana pod uwagę jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Decyzja należała jednak do niej i teraz ostatecznie Edwardowi Miszczakowi udało się ją przekonać. Mówi się, że Aga będzie w duecie z Piotrkiem Kędzierskim, z którym w ostatnich miesiącach pracowała w Newonce.radio” – czytamy w serwisie Plotek.

“Stacja widzi w nich potencjalnych następców Kingi Rusin i Piotra Kraśki, których przyjacielskie relacje widoczne były na szklanym ekranie” – zdradza informator serwisu.

Chcielibyście zobaczyć ich razem w roli prowadzących?

Źródło: Plejada, Plotek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze