Aktor zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej! Zamieścił WULGARNY WPIS!

Piotr Zelt zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym obraża rzeczniczkę Straży Granicznej. Sprawa ma trafić do prokuratury.

Atak aktora

Piotr Zelt jest aktorem, który gra w Teatrze Capitol i Teatrze Komedia. Aktor postanowił zamieścić wpis w swoich mediach społecznościowych Zelt uderza w nim w rzeczniczkę Straży Granicznej. Piotr Zelt nazwał Annę Michalską w obraźliwy sposób. Napisał:

Pani rzecznik Straży Granicznej, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa pis.

Post aktora wywołał burzliwą dyskusję i liczne komentarze internautów.

Internauci oburzeni

Internauci krytykowali słowa Piotra Zelta, które skierował do rzeczniczki Straży Granicznej- Anny Michalskiej. Wiele osób stanęło w obronie Michalskiej oraz funkcjonariuszy, którzy bronią polskich granic przed wojną hybrydową i atakami migrantów. Dziennik „Fakt” napisał:

Na dodatek Piotr Zelt lajkował pod swoim wpisem komentarze, które były skierowane w stronę Michalskiej i bezpośrednio ją obrażały. To również nie spodobało się wielu osobom.

Obraźliwy wpis został przez aktora usunięty. Jednak Fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu zapowiedziała:

Treści zawarte na jego stronie wyślemy do kancelarii. Nie ma zgody na znieważanie polskich mundurowych.

Wulgarne wypowiedzi

Również brat aktora, Alfred Zelt zamieścił obraźliwe wypowiedzi o Annie Michalskiej, rzeczniczce Straży Granicznej. Mężczyzna napisał:

Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak jak wygląda, takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck ( niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego).

Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu informuje, że w sprawie tego wpisu też złoży zawiadomienie do prokuratury.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Piotr Zelt

Komentarze

Komentarze