Aleksandra Popławska odważna w rolach i w życiu! Sprawdź co zrobiła!

Aleksandra Popławska to polska aktorka, którą ostatnio można oglądać w filmach i serialach kryminalnych. Kojarzymy ją z „Kobiet mafii”, gdzie zagrała u boku Piotra Stramowskiego oraz z „Watahy”, w której wcieliła się w postać pani prokurator.

Niewątpliwie role, jakie dostaje Popławska są uwarunkowane jej wyglądem oraz charyzmą. Jej uroda bowiem odbiega od typu słodkiej lolitki. Bardziej przypomina bezkompromisową twardą policjantkę, która za wszelką cenę dopina swego.

Nie inaczej Aleksandra Popławska zachowuje się w prywatnym życiu. Ostatnio mieliśmy możliwość podziwiać jej silny charakterem. Dowodem na to są ostanie zdjęcie oraz filmik, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie było do obejrzenia tylko przez chwilę na Instastory. Aktorka pokazała nam się bowiem w stroju kąpielowym na świeżym powietrzu. Uwaga: nie jest to jednak zdjęcie zrobione w gorącym klimacie, a nad naszym polskim morzem. Na zdjęciu widać również uwiecznioną temperaturę 12 stopni oraz szarówkę, nie przypominającej tej choćby z Wysp Kanaryjskich.

Jak się dowiedzieliśmy, Aleksandra Popławska jest amatorką morsowania, czyli krótkotrwałej kąpieli w zimnej wodzie jeziora, morza, rzeki lub innego zbiornika wodnego, praktykowanego  od jesieni do wiosny. Co prawda ma zazwyczaj charakter grupy. W tym jednak przypadku Popławska zdecydowała się na samotną kąpiel.

Czy wy zdecydowalibyście się na taką aktywność? Czy zdecydowanie wolicie cieplejsze klimaty?

Komentarze

Komentarze