Aleksandra Żebrowska po ciąży pisze o niepotrzebnej presji powrotu do formy po porodzie. Zobaczcie co myśli!

Małżonka Michała Żebrowskiego w swoim wpisie na Instagramie powiedziała wprost co myśli o presji społecznej, która zawsze wywierana jest na kobiety po ciąży. Chodzi przede wszystkim o powrót do dawnej formy.

Aleksandra Żebrowska pokazuje swoje ciało po ciąży

W ostatnim czasie żona popularnego aktora bardzo chętnie porusza ważne dla niej tematy na swoich mediach społecznościowych. Otwarcie i szczerze wyznała, że poroniła cztery razy. Teraz, tuż po niedawnym rozwiązaniu postanowiła obwieścić co sądzi o presji narzucanej kobietom po ciąży dotyczącej szybkiego powrotu do sylwetki sprzed porodu. Ola Żebrowska w swoim wpisie z odwagą pokazała jak wygląda kilka tygodni po narodzinach synka Feliksa i w znanym nam jej stylu, z  ogromnym dystansem, napisała:

Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?”. Nie straciłam ciała, przeciwnie – sporo go ostatnio zyskałam.

Sylwetka
Instagram

Zwróciła również uwagę na to, jak ważna jest akceptacja przez kobiety ich ciała po porodzie oraz zauważenie jego szczególnego piękna.

Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi – zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek.

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan gotowa na drugi poród!

Pozytywny odbiór

Pod postem na Instagramie żony Michała Żebrowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Projektant Łukasz Jemioł stwierdził, że jego przyjaciółka inspiruje i pokazuje całą prawdę. Podobne zdanie miały też fanki Oli, które nie szczędziły jej wielu ciepłych słów.

Bardzo mądrze i dobrze napisane.

Dziękujemy, piękny wpis.

Sama prawda, w końcu ktoś autentyczny w tych internetach.

Jedna z obserwatorek żony aktora zwróciła też uwagę na to, że to same popularne osoby wpędzają kobiety w poczucie winy tym, że np. po niespełna dwóch tygodniach od porodu ukazują swoje doskonałe ciała. Możemy mieć jednak nadzieję, że dzięki takim postom, jak ten najnowszy Aleksandry Żebrowskiej w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie i w internecie zamiast perfekcyjnych sylwetek po ciąży będziemy mogli podziwiać te prawdziwe. Czas pokaże.

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze