Aleksandra Żebrowska pokazała męża z dzieckiem w kąpieli !

Aleksandra Żebrowska chętnie dzieli się z fanami kadrami z rodzinnego życia. Tym razem pokazała męża Michała z synkiem Feliksem w kąpieli. Maluch urodził się w sierpniu.

Para z dystansem

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od 2009 roku. Są parą pełną poczucia humoru oraz dystansu do siebie i świata. Michał często występuje jako rodzinny fotograf. Aleksandra wesołe kadry chętnie wrzuca do sieci. Para nie idealizuje swojego życia. Pokazują prawdziwe momenty, z których bije autentyzm.

Kąpiel ojca i synka

W sierpniu urodził się Feliks. Maluch jest trzecim synem Żebrowskich. Para ma jeszcze syna Franciszka, który ma 11 lat i trzy lata młodszego Henryka. Ąleksandra jest 15 lat młodsza od męża, ale para doskonale się dogaduje. Widać ,że nadają na tych samych falach. Ostatnio Aleksandra opublikowała zdjęcie, na którym widzimy wspólną kąpiel ojca z małym Feliksem. Na załączonym obrazku widać jak wspólne pluskanie daje radość zarówno ojcowi i synkowi.

Kąpiel z okazji Dnia Kobiet

Aleksandra Żebrowska zdjęcie z wanny zamieściła z okazji Dnia Kobiet. Kobieta przekazał obowiązek opieki nad dzieckiem mężowi. Internautki komentowały to tak : „dzień ojca z dzieckiem, jest zawsze dniem kobiety”.

Źródło: e-dziecko.pl

zdjęcie: olazebrowska/ Instagram

Komentarze

Komentarze