Aleksandra Żebrowska URODZIŁA trzecie dziecko! Synek czy córka?

Aleksandra Żebrowska została właśnie po raz trzeci mamą. Żona Michała Żebrowskiego urodziła trzeciego synka! Jak mu dała na imię?

Ślub Michała Żebrowskiego

20 czerwca 2009 r. w Brzegach-Rynias w powiecie tatrzańskim Michał Żebrowski poślubił młodszą o 15 lat Aleksandrę Adamczyk. Wkrótce potem na świat przyszło ich dwóch synów – Henryk i Franciszek.

Trzecie dziecko Żebrowskich

Kilka miesięcy temu Ola Żebrowska poinformowała, że zostanie po raz kolejny mamą. Od tego momentu jej Instagram wręcz zaroił się od zdjęć, na których celebrytka relacjonowała swoją ciążę pokazując sporych rozmiarów brzuszek.

Urodziła synka

Ola właśnie została po raz trzeci mamą. Żona Michała Żebrowskiego urodziła synka, który dołączył tym samym do swoich dwóch starszych braci: Henia i Franka.

„Chłopiec jest zdrowy” – potwierdza źródło Pudelka.

Czytaj też: Ola Żebrowska w wywiadzie dla Anny Lewandowskiej: „Całe życie zmagam się z kompleksami!”

urodziła
IG

Jak ma na imię?

Póki co, nie wiemy, jak ma na imię trzeci synek pary. Ola wzbudziła jednak jakiś czas temu spekulacje, że maluch albo będzie nosił imię Rafał albo Andrzej. Warto dodać, że Rafał – w tym przypadku Trzaskowski – jest bliskim przyjacielem Michała Żebrowskiego.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje! Jak myślicie, czy Ola pokaże wkrótce swoje dziecko na Instagramie?

Źródło: Pudelek, Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze