Alicja Bachleda-Curuś stanie na ślubnym kobiercu?! Jest SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANA!

Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś niebawem wyjdzie za mąż. Gwiazda w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Kim jest jej wybranek?

Droga do szczęścia

Przed laty Alicja Bachleda-Curuś była związana z Colinem Farrellem. Para poznała się na planie filmu Ondine. Szybko między nimi zaiskrzyło. Romans rozkwitał, a jego owocem jest Henry Tadeusz. Związek aktorki z Polski i gwiazdora zza oceanu niestety rozpadł się w 2010 roku. Jednak para pozostaje w dobrych relacjach i dzieli się między sobą opieką nad 12-latnim synem. Wydaje się, że Alicja Bachleda-Curuś do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Co prawda plotkowano na temat jej związku z Marcinem Gortatem. Jednak sportowiec ostatnio poślubił inną kobietę.

Facebook/Alicja Bachleda-Curuś

Nowa miłość

Od pewnego czasu aktorka spotyka się z nowym mężczyzną. To biznesmen, z którym zaręczyła się ponad rok temu. Tygodnik Rewia donosi, że aktorka poważnie myśli o ślubie. Przyjaciółka Alicji Bachledy- Curuś powiedziała:

Kiedy rok temu przyleciała do Polski, by zagrać w kontynuacji komedii 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, wróciło marzenie o białej sukni i małżeńskiej przysiędze.

Wygląda na to, że Alicja odnalazła właściwego mężczyznę. To właśnie z nim chce iść przez życie. Amerykanin jest jej prawdziwą miłością. Przyjaciółka aktorki powiedziała:

To człowiek, który potrafi ją zrozumieć, jak mało kto. Łączy ich wyjątkowa więź!

Źródło: Kozaczek

Zdjęcia: Facebook: Alicja Bachleda-Curuś

Komentarze

Komentarze