Alżbeta Lenska potwierdza DRAMATYCZNE wieści! Zachorowała na…

Alżbeta Lenska raz już walczyła o życie, kiedy w 2018 roku w jej głowie pękł tętniak. Teraz aktorka ponownie walczy z chorobą, ale tym razem z koronawirusem.

Pęknięty tętniak

W 2018 roku Alżbeta Lenska nagle zasłabła podczas spektaklu. Wprost z teatru przewieziono ją do szpitala. Okazało się, że w mózgu aktorki pękł tętniak. Konieczna była skomplikowana operacja. Mimo iż Lenska z czasem doszła do siebie a po jej traumatycznych doświadczeniach pozostała jej jedynie ogolona głowa, w styczniu tego roku aktorka znów trafiła do szpitala. Dlaczego?

Uszkodziła rękę

Alżbeta trafiła w styczniu do szpitala, gdyż jak się okazało, uszkodziła rękę i konieczna była operacja. Niestety, gwiazda przyznaje, że pobyt w szpitalu przywrócił przykre wspomnienia sprzed dwóch lat.

Czytaj też: Alżbeta Lenska ZNÓW trafiła do szpitala! Jej stan jest…

Teraz ma koronawirusa

W życiu aktorki znów nie dzieje się najlepiej. Kilka dni temu u Lenskiej zdiagnozowano koronawirusa. Alżbeta poinformowała o tym fanów na swoim Instagramie.

„Kochani zniknęłam na parę dni, ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił… Nie mam na szczęście klasycznych objawów, z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości….” – wyznała żona popularnego aktora Rafała Cieszyńskiego.

Pozostaje nam życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze