Amerykańska piosenkarka przypadkowo OBNAŻYŁA PIERSI! Wszystko zarejestrowano na wideo!

Amerykańska piosenkarka country i gwiazda reality show Kim Zolciak-Biermann przypadkowo obnażyła piersi podczas transmisji na żywo na Instagramie – informuje New York Post. Jak doszło do tej krępującej sytuacji?

Kim jest Kim Zolciak-Biermann?

Kim Zolciak-Biermann urodziła się w 1978 roku na Floydzie. To amerykańska piosenkarka country i była uczestniczka reality show „The Real Housewives of Atlanta”. W 2015 roku była jedną z uczestniczek 21. sezonu programu „Taniec z Gwiazdami”. Wraz z piłkarzem Croyem Biermannem wychowuje sześcioro dzieci: synów Croya Jaggera Biermanna Jr. i Casha Cade’a Biermanna, córkę Kaię Rose Biermanna i syna Kane’a Ren Biermanna, a także córki artysty z poprzednich związków – Brill i Arianę. Jakiś czas temu gwiazda przyznała w jednym z telewizyjnych wywiadów, że jest biseksualna.

Zobacz też: Rozśpiewana Dagmara Kaźmierska pokazała biust! (VIDEO)

PIERSI
IG

Nagrywała wideo promujące linię kosmetyków

42-letnia Zolciak-Biermann promowała ostatnio na swoim Instagramie linię kosmetyków Kashmere, których jest twarzą. Podczas transmisji na żywo online gwiazda zdecydowała się założyć na siebie jedynie szlafrok, który w pewnym momencie zsunął się z Kim, odsłaniając jej nagą pierś.

Dlaczego gwiazda nie ubrała się inaczej, skoro wiedziała, że za chwilę będzie kręcić wideo do internetu? Tego nie wiemy. Ale jedno jest pewne – Kim musiała się najeść prawdziwego wstydu, ponieważ jej Instagrama obserwują ponad 3 miliony osób…

Czytaj też: Posiadaczka największych piersi w Wielkiej Brytanii: „Nie mogę nawet prowadzić auta!”

piersi
IG

Źródło: New York Post

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze