Amerykańska raperka chwali się swoimi krągłościami w bardzo skąpym ubraniu

Czy Lizzo rzeczywiście jest dumna, że swego wyglądu? Gwiazda chętnie pozuje do zdjęć odsłaniając brzuch i nogi, nie zwracając uwagi na złośliwe komentarze. Zdaje się, że nie zawsze towarzyszy jej pewność siebie i pewność tego kim jest, bo przyznaje na forum, że życie z nadwagą nie zawsze jest kolorowe.
Piosenkarką wywołała burzę komentarzy, pozując przed kamerą w skąpych majtkach i staniku. Wyzwanie, które podejmowała nie raz na Instagramie kosztowało ją oklaski przedzierające się przez lawinę oburzenia. W klipie, który umieściła na swoim Instagramie przedstawiła teorię, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie jest tajemnicą, że zacne grono celebrytów wygląda zupełnie inaczej na żywo.
Prawdą jest też to, że pewnych rzeczy nie ukryje nawet kamera, np. obfitych krągłości.
https://www.instagram.com/p/CHYenE6BLXw/
Kilka więcej kilogramów może być powodem do dumy
Lizzo prezentuje się światu w całej okazałości bez udawania i ukrywania.
Na jednym ze spotkań z przyjaciółmi zaaranżowanym na plaży Lizzo przywitała wszystkich ubrana w złote bikini z wysoko zakończonymi rozcięciami, które akcentowały jej bogate kształty.
Gwiazda pomimo negatywnych komentarzy, zyskała pochwały. Została doceniona za pomoc w promowaniu pozytywnego nastawienia do ciała i zmienianiu standardów piękna.
Jak to się zaczęło 
30-letnia piosenkarką od dawna słynie z pozytywnego nastawienia do siebie i swojego ciała.
Można pokusić się o wniosek, że zyskała tym nie tylko sympatię milionów fanów, ale również popularność.
Lizzo udowadnia swoje racje, nie tylko, pozując do zdjęć w negliżu. Raperka stała się również twarzą dla „Body Positive”, promując dbanie o ciało jak o świątynie ducha, bez względu na to czy odpowiada ono światowym ideałom.
Stereotypy można przełamać dzięki takim postaciom jak Lizzo, które dbają nie tylko o WŁASNY wizerunek, lecz także o innych w podobnym położeniu, wzmagających się z negatywnym osądem. Uświadamia wszystkim, że piękno jest kwestią sporną. Pewne trendy są z nami tyle lat, że stały się zupełną normą. Czas niektóre z tych trendów zmienić, uznała Lizzo.

Komentarze

Komentarze