Andrzej Grabowski ma NOWĄ kobietę! Jest od niego młodsza AŻ O…

Andrzej Grabowski wpadł ostatnio w sidła nowej miłości. Aktor niespełna dwa lata temu rozwiódł się z Anitą Kruszewską, a już jest widywany w towarzystwie młodszej o 30 lat…

Rozwód

Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, Andrzej Grabowski ma nową kobietę. Niespełna dwa lata temu aktor rozwiódł się z żoną – Anitą Kruszewską, a już wpadł w sidła kolejnej miłości. Nowa dziewczyna 67-latka jest od niego młodsza aż o 30 lat, więc ma 30-kilka lat. Jest też sporo młodsza od jego byłej żony, która ma obecnie 47 lat.

Wpadł w depresję?

Tuż po rozstaniu Grabowskiego z Kruszewską, spekulowano, że aktor ma depresję. Miała być ona spowodowana tym, że kobieta bardzo szybko wpadła w sidła nowej miłości, a aktor bardzo przeżył ten fakt. Na szczęście okazało się, że to nieprawda. Co więcej, gwiazdor „Kiepskich” spotyka się już z kimś nowym.

Rozpisywano się, że mam depresję. Nie, nie mam. Słońce wyszło i nade mną. I też zaczęło świecić” – zdradził juror „Tańca z Gwiazdami”.

Czytaj też: To ODEJŚCIE doprowadziło do łez fanów „Świata według Kiepskich”! Okazało się, że…

kobietę
Instagram

Kto to taki?

Grabowski niestety nie chciał zdradzić, kim jest jego nowa wybranka. Wiadomo jedynie, że jest ona związana z branżą filmowo-telewizyjną. Być może jest charakteryzatorką lub stylistką zdjęciową?

Związek aktora rozkwitł do tego stopnia, że para spędziła nawet wspólne wakacje w ciepłych krajach.

„Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na nie samotnie, a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie. Już tęsknię, żeby znów gdzieś wyjechać” – wyznał w rozmowie z portalem e-teatr.pl.

Wielka przemiana

Odkąd Grabowski wpadł w sidła nowej miłości, bardzo zaczął o siebie dbać. Schudł ponad 40 kg i zaczął ćwiczyć. Kupił też nowy samochód, którym wozi swoją wybrankę.

Ogromną przemianę aktora zauważyli również jego sąsiedzi w Wężyku pod Grodziskiem Mazowieckim.

„Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi” – donosi źródło tygodnika.

Nic, tylko się cieszyć!

Czytaj też: Był najśmieszniejszym aktorem „Świata według Kiepskich”. NIE żyje…

kobietę
Instagram

Źródło: „Na Żywo”

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze