Andrzej Grabowski RATUJE MAŁŻEŃSTWO córki i Pawła Domagały!

Andrzej Grabowski dostrzegł w porę małżeńskie problemy swojej córki i Pawła Domagały. Popularny aktor postanowił pomóc młody i uratować ich związek. Udało się?

Kryzys małżeński

Andrzej Grabowski jest szczęśliwie zakochany. Aktor jest w udanym związku z krakowską aktorką Aldoną Grochalą. Mimo osobistego szczęścia, aktor dostrzega problemy, z jakimi zmaga się jego córka. W jej małżeństwie z Pawłem Domagałą nie działo się najlepiej. Grabowski zauważył, że jego córka Zuza i zięć Paweł Domagała są bardzo zapracowani. Z tego powodu para spędzała ze sobą bardzo mało czasu. To rodziło liczne konflikty między małżonkami. Andrzej Grabowski postanowił interweniować i ratować małżeństwo ukochanej córki.

Pomoc ojca

Andrzej Grabowski porozmawiał z córką i zięciem. Poradził młodym małżonkom jak mogą poprawić relacje między sobą, nie rezygnując jednocześnie ze swoich zawodowych zobowiązań. Rozwiązaniem małżeńskich problemów Zuzy i Pawła okazała się wspólna praca. Córka Andrzeja Grabowskiego powiedziała w rozmowie z tygodnikiem Na żywo:

Tata czasami coś podpowie. Podpisaliśmy z mężem kontrakt na stworzenie scenariusza filmowego, który w przyszłym roku będzie realizowany w jednej ze stacji telewizyjnych. Coś bardzo fajnego.

Dzięki wspólnej pracy małżonkowie będą spędzać wiele czasu razem. Rada Andrzeja Grabowskiego okazała się być wybawieniem dla małżeństwa jego córki.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Andrzej Grabowski

 

Komentarze

Komentarze