Aneta Zając wstawiła do sieci DRAPIEŻNĄ fotkę! To prawdziwy WAMP!

Nie da się ukryć, że Aneta Zając sporo w ostatnim czasie schudła i dziś prezentuje się, jak prawdziwa seksbomba. Nic dziwnego, że aktorka chętniej publikuje teraz w sieci seksowne i odważne zdjęcia. Co pokazała tym razem?

Metamorfoza Anety Zając

Podczas gdy wiele kobiet w czasie kwarantanny zaczęło się objadać, czego skutkiem są dodatkowe kilogramy, Aneta Zając wykorzystała ten czas, żeby poważnie wziąć się za swoje ciało. Aktorka przeszła na zdrową dietę i zaczęła ćwiczyć, dzięki czemu udało się zrzucić co najmniej kilka zbędnych kilogramów. Zając szczególnie sobie upodobała jazdę na rolkach, dzięki której nie tylko schudła, ale też bardzo wyrzeźbiła swoje ciało.

Wzięła udział w akcji charytatywnej

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Szpilek. Z tej okazji jedna z warszawskich firm modowych zorganizowała akcję charytatywną, z której dochód miał zostać przekazany na cele charytatywne. Warunkiem uczestnictwa w akcji było sfotografowanie siebie w szpilkach. Inicjatywę poparło mnóstwo znanych osób, m.in. Aneta Zając.

Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widzimy, że ma na sobie czarne szpilki. Ale to nie one zwracają największą uwagę, tylko seksowny look gwiazdy – skórzana kurtka, mocny makijaż i krótka spódniczka.

fotkę
IG

„Ogień!!!”.

„Wyglądasz wprost obłędnie!”

„Petarda! Nie poznałam cię, wyglądasz seksownie i drapieżnie!” – pisali obserwatorzy aktorki.

Piękna?

Czytaj też: 10 produktów spożywczych, które uczynią twoją skórę nieskazitelną

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze