Ania i Robert Lewandowscy spędzają majówkę na Majorce! Para pokazała INTYMNE ZDJĘCIE przed lustrem!

Lewandowscy są małżeństwem od ośmiu lat. Jednak dopiero teraz mogą po raz pierwszy od wielu lat razem spędzić majówkę. Zawsze na przeszkodzie stawały obowiązki i zobowiązania zawodowe. W tym roku Anna i Robert wybrali się na Majorkę. Pokazali też wyjątkowe zdjęcie.

Gorąca Hiszpania

Para postanowiła wypocząć na Majorce. Lewandowscy łapią promienie słońca i cieszą się swoim towarzystwem. Nadszedł czas, żeby odpocząć i zregenerować siły po pracowitym okresie zawodowym.

Rodzinny wypoczynek

Anna i Robert korzystają do woli ze wspólnych spacerów i rodzinnego czasu. Od lat nie mogli spędzić majowego weekendu razem. Na szczęście to się zmieniło. Krótki urlop rodzina Lewandowskich spędza oczywiście ze swoimi córeczkami.

Intymne zdjęcie

Anna Lewandowska opublikowała też intymne zdjęcie z mężem. Para pozuje razem przed lustrem. Robert przytula czule żonę. Trenerka zdjęcia podpisała w ten sposób:

Maj. Uwielbiam majówkę! Dziś miął być post o planowaniu posiłków na przyszły tydzień i podsumowanie ostatnich 9 kroków, ALE…wrzućmy na luz. Kto nie marzy o chwili wytchnienia i rozpoczęciu sezonu na grillowanie”

Czy zazdrościcie Lewandowskim takiej słonecznej majówki?

źródło: Facebook

zdjęcie: Facebook, Instagram

Komentarze

Komentarze