Ania z „Rolnika” ma nowego faceta! Jakub TEŻ się zakochał!

Ania i Kuba byli jedną z najbardziej dobranych par 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Dziś oboje mają już nowych partnerów. Czy są szczęśliwi?

Widzowie ich uwielbiali

Ania i Kuba byli jedną z ulubionych par z 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para nie jest już razem. Kilka tygodni po zakończeniu show Ania opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym poinformowała o tym fanów.

„Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest. Dlatego też wolałam milczeć. Niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo „rodzina”. A że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły” – napisała Anna, życząc byłemu partnerowi szczęścia i nowej miłości.

„W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej. Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo” – czytamy w oświadczeniu.

Czytaj też: Seweryn z „Rolnik szuka żony” POKAZAŁ ZDJĘCIE z nową dziewczyną! Ładna?

Ania
IG

Są w nowych związkach

Ania opublikowała ostatnio relację, na której możemy zobaczyć tajemniczego mężczyznę. W rozmowie z Plotkiem zdradziła szczegóły swojego nowego związku.

„Na zdjęciu rzeczywiście byłam z mężczyzną. Od jakiegoś czasu spotykamy się i jestem, póki co naprawdę szczęśliwa. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będę jeszcze się tak czuć, ale jak to mówią „pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie” i tak też było. Nie chcę narażać go na opinię innych, dlatego też za dużo o nim mówić nie chcę. Nie jest to osoba publiczna i nie ma też nic wspólnego z programem. To uczucie pojawiło się nagle i mam nadzieję, że będzie trwało jak najdłużej, bo zarówno dla mnie, jak i dla Jasia on jest również przyjacielem i kimś na kim możemy polegać” – zdradziła Stelmaszczyk.

Jakub także ujawnił, że ma kobietę. Mężczyzna opublikował w sieci zdjęcia z wyjazdu z nową wybranką. Nie pokazał jednak jej twarzy ani nie zdradził imienia.

Ania
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze