Anja Rubik wrzuciła na Instagram ZDJĘCIE SPRZED LAT. Poznalibyście ją? [FOTO]

Anja Rubik to znana na całym świecie polska modelka i aktywistka. Znalazła się na okładkach czasopism: „Vogue”, „Numéro”, , „Elle”, „Harper’s Bazaar”, „Glamour”. Gwiazda w jednym z ostatnich postów w social mediach pochwaliła się swoim zdjęciem sprzed 20 lat! Od tamtego czasu zmieniła się nie do poznania!

Aktualnie Anja Rubik ma 35 lat, natomiast zdjęcie zostało jej zrobione kiedy była 15-latką. Modelka miała wówczas czarne, krótkie włosy i… cieniutkie jak nitki brwi!

Anja zdradziła fanom, że zdjęcia pochodzą z okresu, kiedy robiono jej pierwsze fotografie testowe. Zgoliła wtedy brwi, by czuć się bardziej „grunge”. Napisała również, że była wtedy ogromną fanką muzyka Marilyna Mansona.

Komentujący byli wprost oczarowani zdjęciem modelki. Padło nawet porównanie, że Anja Rubik wygląda na zdjęciu jak młoda Natalie Portman- światowej klasy aktorka, znana m.in. z filmów „Leon Zawodowiec”, „Czarny Łabędź” czy „V jak Vendetta”.

„Z Ciebie naprawę jest kameleon, nigdy bym nie wpadła, że to Ty”, „Podobna do Natalie Portman, piękna!”, „Miałam wtedy kilka lat więcej, ale też nosiłam takie brwi i krótką grzywkę! Bo: Chloe Sevigny w „Kids”, Drew Barrymore, Karen Elson… Wszystkie cool girls tak wyglądały!”- pisały zachwycone fanki Anji Rubik.

Poniżej prezentujemy zdjęcie modelki z dawnych czasów.

Anja Rubik

Zobacz też: Zero PRUDERII! Nawet Anja RUBIK tego NIE może zrobić, choć… bardzo by chciała!

Źródło: Instagram @anja_rubik

Źródło zdjęcia: Instagram @anja_rubik

Komentarze

Komentarze