Anna Dereszowska zdradziła imię synka! Ładne?!

Anna Dereszowska niedawno po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł synek aktorki i jej partnera- Daniela Duniaka. Dereszowska przez przypadek ujawniła imię chłopca.

Mama na pełen etat

Anna Dereszowska doczekała się trzeciej pociechy. Chłopiec to owoc związku aktorki z jej partnerem-Danielem Duniakiem. Aktorka przez długi czas nie dzieliła się publicznie informacją, że spodziewa się dziecka. Anna Dereszowska przyznała, że stresowała się ciążą i nadchodzącym porodem. W swoich mediach podziękowała personelowi szpitala:

Profesjonalny, wyrozumiały, dyskretny personel sprawił, że czuliśmy się zaopiekowani, spokojni i w pełni świadomi tego, co i jak się dzieje.

Aktorka dalej pisała:

W całym okołoporodowym zamieszaniu, kiedy uwaga większości, w tym w 100% moja skupiona jest na Małym Ludziku, czułam się ważna, bezpieczna i po prostu szczęśliwa.

Facebook/ Anna Dereszowska Official

 

Imię dla syna

Anna Dereszowska przez przypadek ujawniła też jak jej synek będzie miał na imię. Zrobiła to przy okazji pokazania zabawy ze starszą pociechą. Anna Dereszowska powiedziała:

A kto tam jest? Tata, który cały czas coś ogrania, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi!

Anna Dereszowska, gdy była jeszcze w ciąży powiedziała, że ona i jej partner wybrali imię dla synka, które jest mało popularne. Jednak imię to występuje dość często. Jak wam się podoba imię Aleksander?

 

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Anna Dereszowska Official

Komentarze

Komentarze