Anna Grejman i Bartosz Kurek już po ślubie! Na swoim Instagramie pan młody pochwalił się ślubną fotografią!

Siatkarska para oficjalnie potwierdziła swój związek cztery lata temu, w 2018 roku sportowcy poinformowali o swoich zaręczynach, a teraz powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Pandemia koronawirusa wywarła ogromny wpływ na każdą dziedzinę życia. Wydaje się, że szczególnie ucierpiała branża turystyczna… i ślubna. Mając na uwadze bezpieczeństwo, wiele par zdecydowało się odłożyć termin swojego „wielkiego dnia”, najczęściej o rok. Oczywiście znaleźli się też tacy, którym wirus nie pokrzyżował planów.

Czytaj też: Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie? Na konferencji ramówkowej TVN szef stacji przyszedł z obrączką na palcu?!?

Do grona sławnych małżonków dołączyli tym razem Bartosz Kurek i Anna Grejman. Przypomnijmy, że para spotykała się ze sobą od 2016 roku. Ponoć to właśnie dla pięknej siatkarki reprezentant Polski zrezygnował z niezwykle kuszącego kontraktu z japońskim klubem. Krok ten zdecydowanie opłacił się siatkarzowi. Bowiem dwa lata temu ukochana Bartka przyjęła oświadczyny, czym oboje z dumą pochwalili się na swoich mediach społecznościowych.

Przy pomocy sieci poinformowali w ostatnim czasie o swoim ślubie. Tym razem siatkarze radosną nowinę uwiecznili na swoich instagramowych profilach wzbudzając tym zachwyt swoich obserwatorów. Zarówno na profilu Anny, jak i Bartka pojawiły się ich ślubne zdjęcia.

Siatkarz opublikował fotografię, na której widzimy, jak siedząc na krześle, wpatruje się w swoją małżonkę. Zauważyć można, że panna młoda wybrała gustowną, odkrywająca ramiona, ale przy okazji skromną suknię ślubną, a jej świeżo poślubiony małżonek dumnie prezentuje obrączkę.

ślub
Instagram

Pod wpisem małżonkowie dostali ogrom gratulacji. Fani nie szczędzili im ciepłych słów. Swój komentarz pozostawili też inni siatkarze m.in. Andrzej Wrona i Paweł Zatorski, a także dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze