Anna i Robert Lewandowscy rozmawiają z dziećmi o wojnie!

Anna i Robert Lewandowscy byli gośćmi w „Dzień dobry TVN”. W programie opowiedzieli o tym, w jaki sposób pomagają Ukrainie. Przyznali, że ich starsza córka pyta o to, co dzieje się na świecie. Lewandowscy zdradzili widzom, w jaki sposób rozmawiają z dziećmi o wojnie.

Lewandowscy zostali zaproszeni do programu „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedzieli o tym, jak pomagają uchodźcom wojennym. Przyznali też, że ich starsza córka, Klara, pyta o to, co dzieje się na świecie. Wspólnie uznali, że jest to temat, którego nie można przemilczeć i postanowili rozmawiać z dziećmi o wojnie. W jaki sposób Lewandowscy rozmawiają ze swoimi z dziećmi o wojnie?

 

Anna i Robert Lewandowscy wspierają Ukrainę

Anna i Robert Lewandowski są bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie. Trenerka regularnie udostępnia na swoim Instagramie informacje o tym, komu i w jaki sposób można pomóc. Bardzo ochoczo wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Ponadto, zaangażowała w wolontariat pracowników swoich firm. Co więcej, żona piłkarza postanowiła przyjąć uchodźców do mieszkania po swojej niedawno zmarłej babci.

Anna Lewandowska wykorzystuje swoją popularność i szerokie grono fanów w dobrej wierze, poprzez rozpowszechnianie informacji o tym komu i w jaki sposób można pomóc. W programie „Dzień dobry TVN” opowiedziała także, jak wraz ze swoimi pracownikami pomaga uchodźcom.

 

Od pierwszego dnia moje firmy, moi pracownicy zamienili się w wolontariuszy, za co jestem bardzo wdzięczna. Wszyscy zakasaliśmy rękawy i zaczęliśmy pomagać. Niesamowite jest to, jak siła Instagrama jest tutaj przydatna, bo wykorzystałam swoje zasięgi. Dzięki czemu w ciągu doby potrafiliśmy dla dwustu dzieci zorganizować hotel, transport, pomoc psychologów i lekarzy.

 

Robert Lewandowski okazuje wsparcie Ukrainie w nieco inny sposób. „Lewy” podczas meczu Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt wystąpił z opaską w barwach ukraińskiej flagi na ramieniu. Jak przyznał, była to zupełnie spontaniczna decyzja. Chciał w ten sposób okazać swoją solidarność z Ukraińcami.

Lewandowski opowiedział także o tym, jak doszło do odwołania meczu reprezentacji Polski z Rosją. Jak przyznał, decyzja ta była podyktowana wartościami i solidarnością z Ukrainą. Nie było mowy o myśleniu, jakie będą konsekwencje takiej decyzji.

 

Źródło: www.instagram.com/dziendobrytvn

 

Anna i Robert Lewandowscy rozmawiają z dziećmi o wojnie

Prowadzący „Dzień dobry TVN” zapytali Lewandowskich, czy rozmawiają ze swoimi dziećmi o wojnie.

 

Ciężki temat, Klarcia jest starsza, więc pytania były. Staraliśmy się poruszać ten temat, ale tak spokojnie, tłumacząc podstawowe informacje, nie za dużo, bo chcieliśmy bardziej chronić dzieci.– powiedział Lewandowski

 

Generalnie telewizor później był wyłączony.– dodała Lewandowska

 

A Wy jak uważacie? Czy należy rozmawiać z małymi dziećmi o wojnie?

 

ZOBACZ TEŻ: Dieta na piękne włosy. szykuj się na bujną czuprynę!

 

Źródło: www.plejada.pl

 

Komentarze

Komentarze