Anna Lewandowska chwali się jak ćwiczą jej córki. Mama jest dumna z pociech !

Trenerka chętnie dzieli się z fanami życiem swojej rodziny. Ostatnio Anna pokazała na Instagramie jak trenują jej córeczki. Mama pęka z dumy !

Córeczki ponad wszystko

Anna Lewandowska od niedawna dzieli się tym, co potrafią jej córeczki. Wcześniej skrzętnie chroniła ich prywatność. Skupiała się na pokazywaniu swojej działalności zawodowej, akcji, w które chętnie się angażuje. Jednak to się zmieniło. Dumna mama coraz chętniej pokazuje światu życie swoich pociech. Do tej pory nie ujawniała twarzy dziewczynek, teraz coraz częściej widać ich profile.

Macierzyństwo i praca

Filmiki z udziałem Klary i Laury biją rekordy popularności. Ostatnio trenerka pokazała jak córki razem z nią ćwiczą na siłowni. Dumna mama pochwaliła się tym, jak Klara wykonuje ćwiczenia zlecone jej w języku angielskim. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Natomiast mała Laura próbowała sama wstawać, co wprawiło w zachwyt Lewandowską. Wspólny trening zarówno mamie i córeczkom przyniósł wiele radości.

Zaangażowany tata

Już wcześniej Anna Lewandowska pokazywała jak Robert chętnie bawi się z córkami. Buduje z nimi kryjówki z koca, uczy języka angielskiego przez wspólne śpiewanie piosenek. Rodzicom zależy żeby dziewczynki od najmłodszych lat oswajały się z językiem obcym.

Aktywne maluchy

Klara ma 4 lata a Laura niecały roczek. Starsza córka jest bardzo aktywna. Lubi pływać, biegać, ćwiczyć na siłowni czy jeździć na hulajnodze. Widać, że odziedziczyła po rodzicach zainteresowanie sportem. Niedawno zaczęła też trenować kickboxing pod okiem trenera. Za czterolatką próbuje nadążać mała Laura, która na swój sposób tez trenuje na siłowni. Wdrapuje się na piłkę. Lewandowscy podkreślają, że do niczego nie zmuszają córek. Biorą one po prostu przykład z aktywnych rodziców.

źródło: sport.onet.pl

zdjęcie: Anna Lewandowska/Facebook

Komentarze

Komentarze