Anna Lewandowska pochwaliła się PŁASKIM brzuchem! „Chciałabym tak wyglądać!”

Anna Lewandowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które zachwyciło jej fanki. Pozytywnych komentarzy nie było końca. Co zrobiło takie wrażenie na obserwatorkach popularnej trenerki?

Sukces za sukcesem

Pozycja zawodowa Anny Lewandowskiej może wzbudzać uczucie zazdrości. Trenerka mimo zaledwie 32 lat odnosi sukces za sukcesem. Stworzyła autorską linię kosmetyków, catering dietetyczny, platformę online do ćwiczeń, centrum sportowe czy stronę w sieci dla mam. Jest zapracowana, ale też spełniona jako żona i mama. Wspólnie z mężem, Robertem Lewandowskim planują już kolejny biznes, który pozwoli im pomnożyć i tak już gigantyczny majątek.

instagram.com/annalewandowskahpba/

Ale brzuch!

Popularna trenerka mimo licznych obowiązków zawodowych i rodzinnych nie zapomina o dbaniu o urodę i swoją sylwetkę. Wiele pracy wkłada w wykonywanie ćwiczeń, które pozwalają jej cieszyć się zgrabną i wysportowaną sylwetką. W ramach Fight Summer Challange, 32-latka mobilizowała swoje fanki do ćwiczeń. Te miały zapewnić kobietom wspaniałą sylwetkę na lato. Anna Lewandowska jako dowód na skuteczność ćwiczeń zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jej płaski, wytrenowany brzuch.

Instagram/Anna Lewandowska

Fala komentarzy

Na zdjęcie płaskiego brzucha od razu zareagowały fanki Anny Lewandowskiej. Kobiety były zachwycone sylwetką trenerki i jej płaskim brzuchem. Kobiety pisały:

Wow Ania, jakie piękne ciało. Pozazdrościć!

Chciałabym tak wyglądać.

Piękna Ania z rana.

Cudna! Wyglądasz bosko!

Jak Wam się podoba Anna Lewandowska w takim wydaniu? Czy jej brzuch robi faktycznie aż takie wrażenie?

Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Zdjęcia: Instagram/Anna Lewandowska

 

Komentarze

Komentarze