Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Z BRZUSZKIEM! Duży?

Ania Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Właśnie pokazała zdjęcie z brzuszkiem!

Druga ciąża Lewandowskiej

Ania i Robert Lewandowscy wychowują już wspólnie 2-letnią córeczkę Klarę. Ostatnio para poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka! Tak samo jak było za pierwszym razem, piłkarz poinformował o tym swoich fanów wymownym gestem (tzw. cieszynką) po strzelonym golu w meczu z Olympiakosem Pireus. Spotkanie z trybun oglądały Ania i Klara.

„Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy… To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy” – napisali w sieci Ania i Robert.

Brzuszek – jest czy go nie ma?

Mimo iż Ania jest już w czwartym miesiącu ciąży na próżno szukać u niej ciążowego brzuszka. Trenerka jest bardzo szczupła i wysportowana a jej brzuch póki co jest dosyć płaski. Z tygodnia na tydzień zacznie się jednak na pewno zaokrąglać.

Czytaj też: Czy Anna Lewandowska JEST W CIĄŻY? Poznaj prawdę!

Co z treningami?

Jeżeli zastanawialiście się, co teraz będzie z jej treningami, Ania uspokaja. Będzie trenować dalej, ale nieco lżej.

„Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej tak! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmie przyszłej mamy” – wyjaśnia Lewandowska.

Aktywność w ciąży to bardzo ważna sprawa! Mamy jednak nadzieję, że Ania się nie przeforsuje i da sobie trochę luzu. Nie możemy się też doczekać, kiedy zobaczymy jej ciążowe kształty.

https://www.instagram.com/p/B4mkDGuB0Zb/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B4kRwLIBIPJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze