Anna Lewandowska przytłoczona macierzyństwem?! Narzeka na swoje obowiązki!

Życie Anny Lewandowskiej wydaje się być idealne. Jednak trenerka narzeka na trudy, jakie wiążą się z macierzyństwem. Czy faktycznie ma aż tak ciężko?

Życie mamy

Wydawało się, że Anna Lewandowska z powodzeniem łączy obowiązki macierzyńskie z karierą zawodową, prowadzeniem licznym biznesów i udzielaniem się w mediach społecznościowych. Jednak ostatnio trenerka zamieściła niepokojący wpis. Narzeka w nim na obowiązki rodzicielskie. Z takimi samymi “problemami” na co dzień borykają się tysiące Polek. Czy Anna Lewandowska faktycznie ma aż tak ciężko? Żona Roberta Lewandowskiego napisała w swoich mediach społecznościowych:

Ten moment, kiedy ponad godzinę usypiasz dzieci w sobotni wieczór…bez skutku. Przeglądam sobie zdjęcia w telefonie. To był fajny weekend… bez dzieciaków. Znacie to?

Lewandowska dołączyła zdjęcie z Wenecji, na którym pozuje w eleganckiej sukience na balkonie. W tle piękny widok. Podczas wyjazdu trenerka wspólnie z mężem zwiedzała Wenecję, jadała w najlepszych restauracjach i korzystała z “wolnego” od swoich pociech.

Instagram/Anna Lewandowska

Fanki komentują

Wpis Anny Lewandowskiej spotkał się z wieloma komentarzami internautek. Wpis skomentowała tez Marina, która napisała:

Jak ja to znam!

Fanki Anny Lewandowskiej pisały:

Weekend? Ja się popłakałam ze szczęścia jak mogłam wziąć kąpiel, bo mama dziecko ze spaceru zabrała.

Ja takiego wolnego czasu nie znam.

Jeszcze nie miałam weekendu bez dziecka.

Od 16 lat nie mam wolnego.

Od prawie dwóch lat nie mieliśmy weekendu bez dziecka.

Czy komentarze internautek otworzą oczy Annie Lewandowskiej na “zwyczajne” problemy kobiet, które wychowują dzieci? Jak sądzicie?

Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Zdjęcia: Facebook/Anna Lewandowska

Komentarze

Komentarze