Anna Lewandowska ROZCZAROWANA wakacjami z mężem! Nie tak miało być!

Anna Lewandowska wyjawiła smutną o prawdę o wakacjach jej rodziny. Robert Lewandowski ciężko pracuje na swój sportowy sukces a ceną są rodzinne wakacje. Żona jest rozczarowana pewną kwestią.

Cena sukcesu

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych sportowców na świecie. Ma talent, który okupiony jest też ciężką pracą i morderczymi treningami. To właśnie przynosi piłkarzowi ogromne sukcesy, a co za tym idzie pieniądze. Lewandowski i jego rodzina często potrzebują wakacji. Są one wytchnienie od codziennej rutyny. Robert Lewandowski z bliskimi wybrał się ostatnio do Dubaju. Tam najpierw poświęcił się pracy podczas podczas Globe Soccer Awards. Jednak już potem mógł trochę odpocząć.

Wakacje sportowca i jego rodziny

Anna Lewandowska ujawniła w mediach społecznościowych, w jaki sposób wyglądają ich wakacje. Wielu Polaków nie może sobie wyobrazić urlopu, który trwa tylko siedem dni. To stanowczo za krótko. Zwykle urlopowicze wybierają dziesięciodniowe wyjazdy. To daje szansę na dłuższy i bardziej owocny wypoczynek. Jednak Robert Lewandowski na aż tak długi urlop niestety nie może sobie pozwolić. Anna Lewandowska napisała w swoich mediach społecznościowych:

Te chwile, gdy nasza rodzina jest w komplecie cenię ponad wszystko. Doceniam każdy spędzony wspólny moment. Dalsza część wakacji już tylko w damskim gronie, bez taty, który wraca do treningów i meczów ( siedem dni wakacji to i tak dużo jak na niego).

Obowiązki wzywają

Robert Lewandowski po siedmiodniowych wakacjach wraca do swoich sportowych obowiązków, czyli do przygotowań do rundy wiosennej Bundesligi. Sezon rusza już 7 stycznia. Natomiast rozgrywki mają zakończyć się 14 maja. Może wtedy Robert Lewandowski znajdzie czas na dłuższy urlop? Jego żona byłaby szczęśliwa.

Źródło: Instagram/ Anna Lewandowska

Zdjęcie: Facebook/ Anna Lewandowska

 

Komentarze

Komentarze