Anna Lewandowska wspomina zaręczyny ! Robert to prawdziwy romantyk !

Popularna trenerka jest szczęśliwą żoną Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z fanami opowiedziała o tym, jak przed laty Robert poprosił ją o rękę.

Aktywna mama

Anna Lewandowska spełnia się na polu zawodowym i rodzinnym. Od lat motywuje Polki do dbania o swoją sylwetkę oraz zdrowie. Doradza w sprawach dietetycznych, ale też związanych za macierzyństwem. Wspólnie z Robertem są rodzicami Klary i malutkiej Laury. Do tego Lewandowska spełnia się biznesie. Produkuje między innymi kosmetyki a przed pandemią organizowała obozy sportowe.

Kochająca żona

Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Wspiera męża i ogląda każdy jego mecz. Wiele razy kibicowała mu osobiście na trybunach. Teraz ogląda zmagania męża na murawie, przed telewizorem. Anna dużo czasu spędza z córeczkami. Chwali się tym , co dziewczynki potrafią. Jest dumna ze swoich dzieci.

Romantyczny Robertem

Ostatnio w mediach społecznościowych Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat zaręczyn sprzed lat. Trenerka zapytana o to jak przebiegały zaręczyny, odpowiedziała:

Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie ”

Robert sprawił narzeczonej ogromną niespodziankę. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele Św. Anny w Serocku. Para Młoda do kościoła podjechała długą, białą limuzyną. Anna miała na sobie suknię od Macieja Zienia. Lewandowscy wynajęli ochronę. Na uroczystość wydali 250 tysięcy euro.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Anna Lewandowska/Facebook

 

Komentarze

Komentarze