Anna Mucha pokazała WYMOWNE zdjęcie! Fani pospieszyli z gratulacjami!

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Matki, przypadający na 26. maja. Z tej okazji większość celebrytek postanowiło na swoich profilach na Instagramie złożyć życzenia swoim rodzicielkom lub też samemu pochwalić się przemyśleniami na temat bycia matką. Anna Mucha postawiła na zupełnie coś innego.

Wspomniana wyżej gwiazda  w środę dodała bardzo wymowny kolaż ze zdjęć. Bowiem wrzuciła fotografie, na których pozuje z ciążowym brzuszkiem. Krągłości zostały podkreślone przez czarną, obcisłą sukienkę.

Pierwsze co przyszło niektórym na myśl jest to, że aktorka, znana głównie z roli Madzi z serialu „M jak miłość”, jest w ciąży. Jednak zdjęcia nie są zapowiedzią nowego dziecka, a stanowią wspomnienie o tym szczególnym czasie. Do sieci zostały wrzucone właśnie z okazji Dnia Matki.

Jak się dowiedzieliśmy z profilu Muchy, fotografie pochodzą z sesji zdjęciowej dla Vivy.

Zamieszczony post jest bardzo wzruszający nie tylko ze względu na kolaż ze zdjęć, ale tez z powodu wymownego wpisu. Aktorka bowiem napisała:

powiem Wam w sekrecie: kocham Ich najmocniej na świecie ! 🤍🤍

Dziękuje, ze miałam (mam) to szczęście zostać Mamą… każdego dnia czuje ogrom miłości
#mojeWszystko

ps. zdjęcia oczywiście archiwalne 😉
z sesji dla @viva_magazyn

Mimo tego niektórzy obserwujący wydaje się, że nie doczytali informacji pod zdjęciami i zaczęli składać aktorce gratulacje. Fani docenili także wyjątkową urodę gwiazdy oraz podkreślili, że ciąża jej bardzo służy. Wspomnieli  także, że rola matki jest rolą godną Oskara.

My zgadzamy się z tym, że Anna świetnie wygląda w ciąży. Może kiedyś będziemy mieli możliwość zobaczyć ją jeszcze w błogosławionym stanie. Co myślicie? Jeżeli tylko czegoś się dowiemy, to damy wam znać.

Źródło: Instagram/Anna Mucha

Zdjęcia: Instagram/Anna Mucha

 

 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPU3th8HiZj/

Komentarze

Komentarze