Anna Popek opublikowała POŻEGNALNY WPIS! Co się stało?

Anna Popek powiedziała, że kończy z wrzucaniem postów do internetu. Na szczęście, tylko tymczasowo. Prezenterka planuje skupić się teraz na adwencie i duchowym przygotowaniu do świąt.

Adwent to czas wyciszenia i duchowego przygotowania do świąt. Wie o tym doskonale Anna Popek, która postanowiła odciąć się na jakiś czas od internetu.

Prezenterka ogłosiła tę informację w sieci.

Kochani Moi, z uśmiechem żegnam ten dzień. Chcę podziękować wszystkim, którzy pod moimi postami w różnych mediach piszą życzliwe komentarze. Dziękuję także tym, którzy nie piszą nieprzyjemnych. Ugryźć się czasem w język, by drugiej osobie niepotrzebnie nie sprawiać przykrości, to dowód pewnej wrażliwości i kultury osobistej. Dzisiejszy mój wpis to ostatni przed adwentowym detoksem, który właśnie rozpoczynam ( wiem, wiem że Adwent już trwa !) – gwiazda TVP poinformowała w internecie.

Co planuje teraz Popek?

Chcę w pełni skupić się na relacjach z moimi najbliższymi, a telefon pod ręką rozprasza i kusi, by zajrzeć i sprawdzić, co się dzieje tu czy tam. Chcę także dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Nie wiem jeszcze, jak długo potrwa ta przerwa, ale na pewno ciepło o Was wszystkich myślę! Dbajcie o siebie! – zakończyła.

Co sądzicie na temat jej decyzji?

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram/AnnaPopek

Komentarze

Komentarze