Anna Wendzikowska opublikowała GORĄCĄ fotkę, na której… To jej NOWA pasja?

Anna Wendzikowska odkryła w sobie nowe zamiłowanie. Prezenterka poszła w kierunku tańca, a konkretnie tańca na rurze. Zobaczcie, jak gwiazda sobie radzi w pole dance!

Nowa pasja Ani

Anna Wendzikowska odkryła w sobie pasję do pole dance. Gwiazda od jakiegoś czasu trenuje taniec na rurze. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie, na którym widzimy ją przy srebrnej rurce do tańca. Czyżby ukrytą pasją Ani był taniec go-go?

Anna trenuje co czwartek gimnastykę z elementami tańca na rurze. Efekty są imponujące!

„To może wyglądać na łatwe, ale jest strasznie trudne. Dzisiaj po treningu ledwo doszłam do samochodu, ale mam z tego wielki fun. Czwartki to moje ulubione dni w tygodniu!” – napisała na Instagramie nie ukrywając, że odkąd trenuje taniec na jej ciele pojawiło się mnóstwo siniaków.

Czytaj też: Znana TikTokerka nagrała swój taniec i PRZYPADKOWO pokazała miejsca intymne!

fotkę
IG

Komentarze od fanów

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Jedni gratulowali Ani nowej pasji i postępów w tańcu, zaś inni krytykowali ją twierdząc, że tego typu taniec nie przystoi kobietom z klasą.

„Kobieto!!! Jesteś MEGA zazdroszczę Ci, podobno po tym super figura … a dewoty żeńskie i męskie do kuchni , na krotkiej smyczy, tłuc kotlety. Chociaż jeśli ktoś kocha tłuc kotlety … to jego sprawa.”.

„Po co ja Cię obserwuję? #ugotowanipamietamy”.

„No, no… 😃💖 Widzę, że odnalazłaś swoją nową pasję… 😃😎😆💖👌👍”.

„Jesteś podwójną matką. Powinnaś się wstydzić”.

„Podziwiam 👏 napewno nie jest to łatwe ale efektowne 🤗😀” – pisali.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze