Anna Wendzikowska ZAATAKOWANA PRZEZ INTERNAUTKI! „To zdjęcie jest BARDZO WULGARNE”

Anna Wendzikowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od wielu lat współpracuje jako korespondentka na zlecenie programu Dzień Dobry TVN. Prowadzi swój kanał na YouTube, na którym opowiada o ciekawostkach związanych z życiem dziennikarza. Przeprowadzała wywiady z takimi aktorami jak: Jude Law, Mila Kunis, Russel Crowe.

Święta Wielkanocne, a także ostatnie dni dziennikarka spędziła na słonecznych na Seszelach. Jedno z ostatnich zdjęć, które pojawiło się na jej Instagramowym profilu wywołało prawdziwą burzę w komentarzach. Na fotografii widzimy jak Anna Wendzikowska w skąpym stroju kąpielowym pręży się przed obiektywem fotografa.

„to moja normalna pozycja na plaży 🤣 another day in Paradise #seychelles” – takimi słowami dziennikarka opisała wakacyjne ujęcie.

Anna Wendzikowska

No cóż… zdjęcie Ani chyba nie przypadło do gustu użytkowniczek Instagrama, ponieważ ostro skrytykowały ją w swoich wypowiedziach.

„Dwójka dzieci jest, teraz pora na ckm bo widzę, że pozy już wyćwiczone… słabe to”,

„To zdjęcie jest bardzo wulgarne”, „Biust chyba silikonowy” – licytowały się w komentarzach Internautki.

Anna Wendzikowska nie pozostała im dłużna. Zamknęła hejterkom buzie ciętą i celną ripostą.

A wakacje na koszt sponsora – napisała dziennikarka.

Co sądzicie na temat powyższych wypowiedzi Internautek? Czy według was ich uwagi były słuszne i Ania nie powinna była pozować w ten sposób? A może wręcz przeciwnie… Ma prawo robić co chce i gdzie chce? 🙂 Koniecznie napiszcie w komentarzach.

Źródło: Instagram

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA zmieniła fryzurę!!! Zobacz, jak TERAZ WYGLĄDA!

Komentarze

Komentarze