Antek Królikowski opuszcza żonę! Powodem są PIENIĄDZE!

Joanna Opozda i Antek Królikowski niedawno wzięli ślub. Para spodziewa się dziecka. Niestety małżonków czeka wkrótce rozłąka.

Wyjedzie z Polski

W ostatnim czasie Joanna Opozda i Antek Królikowski całkowicie zmienili swoje życie. Para wzięła ślub i aktualnie przygotowuje się do nowej, ważnej życiowej roli. Małżonkowie już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Joanna Opozda dość kiepsko znosi ciążę i boryka się z różnymi, przykrymi dolegliwościami. Niestety w najbliższym czasie będzie zdana tylko na siebie. Antoni Królikowski musi wyjechać z kraju. Aktora czeka nowe, zawodowe wyzwanie.

Przez Atlantyk

Aktor weźmie udział w nowym telewizyjnym show, które nosi tytuł: Przez Atlantyk. Dziennik Super Express donosi:

Przez Atlantyk to program, w którym weźmie udział kilka gwiazd. Będą one przez miesiąc płynąć jachtem z Karaibów na Majorkę.

Ponoć Antek Królikowski jeszcze w tym miesiącu ma opuścić żonę i wybrać się w długi rejs. Dlaczego aktor zostawi świeżo poślubioną żonę, która spodziewa się dziecka? Powodem jest naprawdę kusząca stawka za projekt, do którego został zaproszony. Królikowski ma zarobić 200 tysięcy złotych. Jak sądzicie stawka jest warta takiego wyjazdu? Joanna Opozda będzie na pewno tęsknić.

Facebook/ Joanna Opozda

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Antek Królikowski

Facebook/ Joanna Opozda

 

Komentarze

Komentarze