Antek Królikowski zapłaci WYSOKIE ALIMENTY. Joanna Opozda szykuje się do walki w sądzie.

Od niecałych dwóch tygodni w mediach wrze na temat głośnego rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Jak donoszą media, aktor zdradził swoją ciężarną żonę z sąsiadką. Pojawiły się już pierwsze doniesienia na temat rozwodu i… wysokich alimentów.

Za Antonim Królikowskim zdecydowanie ciężko nadążyć. W zeszłym roku zadziwił wszystkich nagłą decyzja o ślubie z Joanna Opozdą. Jak się potem okazało, pospiech wynikał z faktu, że Joanna jest w ciąży. Ich związek od początku był dość burzliwy, jednak fani mieli nadzieję, że jakoś uda im się zażegnać kryzysy, ułożyć sobie życie i stworzyć szczęśliwą rodzinę. W końcu na świat miał przyjść ich wspólny potomek.

Niestety… stabilizacja to nie jest drugie imię Antka Królikowskiego. W mediach pojawiła się informacja, że Królikowski dopuścił się zdrady. Według doniesień, miało to miejsce tuż przed narodzinami jego dziecka!

Aktor porzucił Opozdę na kilka dni przed porodem… Joanna po narodzinach dziecka wyszła ze szpitala ze smutną miną, bez wsparcia swojego partnera.

Okazało się, że Antek miał już nową dziewczynę i skupiał się na imprezowaniu, podczas gdy jego żona musiała leżeć, aby donosić ciążę. Prawda jednak szybko wyszła na jaw.

 

Opozda szykuje pozew rozwodowy i zawalczy o WYSOKIE ALIMENTY

Media szybko doniosły, że Królikowski zobaczył swojego syna dopiero kilka dni po porodzie, ponieważ Joanna Opozda nie chciała go widzieć. Antek zobaczył małego Vincenta dopiero, gdy mały wrócił ze swoją mamą do domu. Wtedy też chwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z synkiem, chcąc zapewne ocieplić swój wizerunek.

Jednak jak donosi „Super Express”, Joanna Opozda nie zamierza ratować małżeństwa i zamierza złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem winy męża. Mimo namów teściowej, Opozda jest nieugięta i nie widzi przyszłości dla swojego małżeństwa.

Mama Antoniego, Małgorzata Ostrowska- Królikowska, jest zdruzgotana, bo nie tak wyobrażała sobie przyszłość swojego syna.

 

Antoni Królikowski ze swoja mamą, fot. /Telus/AKPA

 

Jak donosi „Rewia”, Ostrowska- Królikowska jest przerażona wizją wysokich alimentów, które Antek będzie musiał płacić na swoje dziecko.

 

Alimenty mogą być wysokie i Joanna może ich żądać też dla siebie! Czy jest szansa, że młodzi do siebie jeszcze wrócą? Małgorzata Ostrowska- Królikowska z pewnością nie marzy teraz o niczym innym”– donosi „Rewia”

 

Trudno się dziwić, że mama Antoniego Królikowskiego nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Niedawno wyszło na jaw, że nie przepadała za swoją synową. Zapewne temat rozwodu i alimentów dodał oliwy do ognia.

Czy Antoniego Królikowskiego będzie stać na płacenie wysokich alimentów?

 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 17 latach! Będzie rozwód. Kasia wydała oświadczenie…

 

Źródło: www.pomponik.pl

Komentarze

Komentarze