Ariana Grande WZIĘŁA ŚLUB! Kim jest jej wybranek?

Ariana Grande to 28-letnia amerykańska piosenkarka, kompozytorka i aktorka.  Gwiazda jest bardzo popularna na całym świecie, jednak udaje się jej niektóre fakty dotyczące życia utrzymać w tajemnicy. Ostatnio jednak media podały o niej ciekawe informacje.

W poniedziałek media doniosły bowiem, że 28-letnia wokalistka wyszła za mąż. Miała to zrobić w zeszły weekend, a jej mężem miał zostać Dalton Gomez. Wybranek jest znajomym Miley Cyrus. Zawodowo zajmuje się nieruchomościami, a wcześniej był tancerzem. Mężczyzna pochodzi z południowej Karoliny. Ariana spotyka się z nim od ponad roku.

Fani są nieco rozczarowani. Spodziewali się bowiem, że celebrytka nie zachowa uroczystości dla siebie, a podzieli się z nimi choćby zdjęciem ze ślubu.

Jak podaje źródło ślub nie był huczny, bowiem wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. Zatem na wydarzeniu pojawiła się najbliższa rodzina i znajomi. Uroczystość miała miejsce w Montecito.

Przypominamy, że para zaręczyła się w grudniu, tuż przed Bożym Narodzeniem, czego dowiedzieliśmy się z Instagrama.  Ariana wtedy na portalu społecznościowym pokazała pierścionek z perłą i brylantem na lewej dłoni. Post natomiast podpisała bardzo wzruszająco, zapewniając, że to wszystko przetrwa na zawsze.

 

Wcześniej Ariana spotykała się z Makiem Millerem, a potem związała się z Petem Davidsonem. Z drugim mężczyzną była nawet zaręczona.

Arianie życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Mamy nadzieję, że obecny mąż na długo zagrzeje miejsce u jej boku. Oby nie podzieliła losu innych gwiazd, dla których małżeństwo to stan przejściowy. Spodziewamy się, że niebawem dowiemy się o tym, że Ariana wraz z mężem spodziewają się dziecka. Oby w tym przypadku nie robiła tajemnic. No cóż takie życie osoby publicznej.

 

 

Zdjęcie: Instagram

Źródło: TMZ

Źródło: https://www.instagram.com/p/CNNylVVFmrG/
Źródło: https://www.instagram.com/p/CNDA_LglMUY/

Komentarze

Komentarze