Dziecko i Figura

Główna

Ashley Graham pokazała brzuch po ciąży! Fani zamarli…

brzuch

JEDNA Z NAJSŁYNNIEJSZYCH MODELEK „PLUS SIZE”, ASHLEY GRAHAM, urodziła niedawno swoje pierwsze dziecko. Gwiazda wstawiła właśnie na Instagrama zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda jej pociążowy brzuszek…

KIM JEST ASHLEY GRAHAM?

Urodzona 30 października 1987 roku w USA Ashley Graham, jest jedną z najpopularniejszych modelek „plus size”. Graham jest wielką zwolenniczką akceptacji własnego ciała i ruchów „Health at Every Size”. W 2016 roku stała się pierwszą modelką w rozmiarze 16 (polski odpowiednik 48), która pojawiła się na okładce kultowego magazynu „Sports Illustrated Swimsuit Issue”.

Pierwsza ciąża

Latem Ashley poinformowała, że jest w ciąży. Ojcem maleństwa jest jej mąż – Justin Ervin. W połowie stycznia gwiazda została po raz pierwszy mamą – na świat przyszedł jej synek. Jak obecnie wygląda i czuje się świeżo upieczona mama?

Czytaj też: Najsłynniejsza modelka „plus size” pokazała się NAGO w CIĄŻY! (WIDEO OD LAT 18!)

brzuch

Instagram

Zdjęcie brzuszka

Wiele osób zastanawia się, jak obecnie wygląda brzuszek słynnej modelki plus size. Ashley opublikowała właśnie w sieci bardzo odważną fotkę, która przynosi odpowiedź na to nurtujące wielu jej fanów pytanie.

Mimo iż ciało Graham nie jest idealne, modelka nie ma oporów przed pokazywaniem prawdy – bez filtrów i programów do obróbki zdjęć. Na opublikowanym przez nią zdjęciu widzimy, że ma na brzuchu bardzo widoczne rozstępy. Ashley bynajmniej się tego nie wstydzi i nie zamierza zatuszowywać rzeczywistości.

Kilka tygodni temu gwiazda wrzuciła do sieci fotki, na których publicznie karmi swojego synka piersią.

Jesteście pod wrażeniem czy uważacie, że powinna zrobić to w bardziej ustronnym miejscu?

brzuch

Instagram

brzuch

Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 


  
Wyżej