AWANTURA o „cmentarne” zdjęcie Rozenek! ZOBACZCIE, co wrzuciła na swojego Instagrama!

SZOK! Przeczytajcie jak się z tego wytłumaczyła…

Wszystkich Świętych

Za nami obchody Wszystkich Świętych, które poprzedzało coraz popularniejsze ostatnio w naszym kraju Halloween. Małgorzata Rozenek jest wielka miłośniczką tego drugiego święta, ale nie oznacza to, że nie jest wierna naszym polskim tradycjom. Wręcz przeciwnie. Mimo iż w czwartek mogliśmy ją zobaczyć w upiornym stroju Diaboliny, w piątek w bardzo grzecznej stylizacji odwiedziła wraz z całą rodziną cmentarze i uczciła pamięć bliskich osób.

Zdjęcie na Instagramie

Małgosia postanowiła uwiecznić czas spędzany na grobach, na swoim Instagramie. Gwiazda wrzuciła na swój profil zdjęcie ukazujące, jak trzyma w dłoni znicz.

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…” – napisała pod fotografią.

Internauci od razu zarzucili jej, że Wszystkich Świętych to dzień, którego nie powinno się obchodzić na Instagramie.

„Trochę bez sensu te zdjęcie. Taki dzień jak dziś powinniśmy nosić w sercu, pomodlić się za osobę zmarła w myślach a nie w internecie ze zdjęciem świeczki….” – skomentował jeden z internautów.

Co odpowiedziała mu Małgosia?

„Dajmy każdemu przezywać jak chce” – powiedziała Rozenek-Majdan.

Komentarz Rozenek poparła jedna z jej fanek, która napisała: „Ludzie opamiętajcie się! Małgosia się przebrała na Halloween – źle. Poszła na cmentarz i pokazuje znicz – źle. Serio? Może powinna w stroju tej Czarownicy pójść na groby – wtedy by było ok? I znicz trzymać w ręku? A propos znicz – właśnie takie, jak na zdjęciu, pamietam, ze kupowaliśmy jak byłam dzieckiem. Proste, estetyczne. Niech każdy przeżywa KAŻDY dzień jak chce. Dużo miłości!”.

Waszym zdaniem wstawianie zdjęć z grobu jest ok, czy może to „lekka” przesada?

Czytaj też: Rozenek i AFERA Dubajska?! Gwiazda wyznała prawdę!

awantura
instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze