Aż TYLE zębów ma Henio Majdan! Internauci w szoku!

Małgorzata Rozenek chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka zamieściła najnowsze zdjęcie synka Henia. Maluch radośnie się na nim uśmiecha i pokazuje ząbki. Internauci są zszokowani.

Życie rodzinne

Małgorzata Rozenek spełnia się jako prowadząca programy telewizyjne, ale również jako żona czy matka. Celebrytka wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem długo starała się o wymarzone, trzecie dziecko. Jednak marzenie pary w końcu spełniło się. Synek Henryk przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Radość Majdanów nie miała końca. Od tego czasu Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje w sieci swojego synka i postępy w jego rozwoju.

Jak dużo zębów!

Ostatnio celebrytka zamieściła w swoich mediach społecznościowych, zdjęcie roześmianego Henia. Chłopiec szeroko się uśmiecha i pokazuje przy tym zęby. Właśnie to wywołało konsternację u części fanów celebrytki. Szczególnie panie były zaskoczone liczbą zębów małego Henia. Niektóre powątpiewały w to, że chłopiec ma tylko 11 miesięcy i aż tyle ząbków. Fanki pisały:

 

Ale dużo ząbków!

Trochę za dużo, jak na 11-miesięczne dziecko

Większość fanek, jednak zachwycała się roześmianym malcem i podziwiała jego wygląd. W sieci rozpoczęła się dyskusja na temat ząbkowania.

Co z tym ząbkowaniem?

Ząbkowanie u dziecka jest kwestią indywidualną. Pierwsze żeby pojawiają się zwykle na dolnej szczęce między piątym, a dziewiątym miesiącem życia. Zazwyczaj są to jedynki. Potem dołączają do nich ząbki na górnej szczęce. Między 9 a 13 miesiącem życia pojawiają się górne dwójki. Kolejno dołączają do nich zęby trzonowe, kły, dalsze trzonowce. Zazwyczaj ząbkowanie kończy się około trzeciego roku życia dziecka.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, Facebook

Komentarze

Komentarze