Barbara Kurdej-Szatan CHWALI się KOMUNIĄ córki! „Bardzo przeżywała, poważnie podeszła do tematu!”

Córka Barbary Kurdej- Szatan i Rafała Szatana przystąpiła do Pierwszej Komunii. Dumna mama pochwaliła się zdjęciami pociechy i jej postawą wobec sakramentu.

Ważny dzień

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Jej wpis o Straży Granicznej, w którym funkcjonariuszy nazwała 'mordercami’ naruszył wizerunek aktorki. Telewizja Polska postanowiła zerwać współpracę z Kurdej-Szatan. Aktorka straciła rolę w serialu 'M jak miłość’. Jednak aktorka znów wróciła do świata show-biznesu. Tym razem pochwaliła się ważnym dniem dla jej rodziny. Córka aktorskiej pary przystąpiła do Pierwszej Komunii.

Chwali córkę

Barbara Kurdej- Szatan opublikowała zdjęcia z tej okazji. Aktorka założyła elegancki garnitur w kolorze żółtym i szpilki. Jej mąż prezentował się równie elegancko. Ich córka Hania miała na sobie skromną białą sukienkę. Rodzinne zdjęcia aktorka podpisała:

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie ją kocham

Źródło: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Zdjęcie: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

 

Komentarze

Komentarze