Barbara Kurdej-Szatan jest w 5. MIESIĄCU CIĄŻY! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Barbara Kurdej-Szatan zostanie już wkrótce po raz drugi mamą. Aktorka jest w 5. miesiącu ciąży!

Druga ciąża gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele miesięcy bezskutecznie starała się zajść w kolejną ciążę. Aktorka spełniła w końcu swoje wielkie marzenie i poinformowała, że zostanie niedługo po raz drugi mamą. To już piąty miesiąc, a dziecko przyjdzie na świat na jesień! Najsłynniejsza polska blondynka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie oraz na łamach prasy.

“Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić” – wspomina Basia na łamach “Party”.

Szczere wyznanie na Instagramie

Z kolei na Instagramie, Basia napisała:

“Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące 😛 ale teraz już naprawdę 🤰Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany 😈”.

Czytaj też: Kurdej-Szatan wyznała prawdę o Królikowskim! Niewielu wiedziało, że…

ciąży
IG

Chce urodzić naturalnie

“Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy” – twierdzi aktorka.

Chce, żeby był przy niej mąż

Basia nie wyobraża sobie, żeby mogła rodzić sama i chce, żeby podczas porodu był przy niej jej mąż – Rafał.

“Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni” – czytamy.

Aktorka nie zdradziła jaka jest płeć jej drugiego dziecka. Szatan wychowuje już wspólnie z mężem 8-letnią córeczkę Hanię.

Gratulujemy!

Czytaj też: PRZYKRE wieści z planu „M jak Miłość”! Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan…

ciąży
IG

Źródło: Party, Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze